UUS! Tasuta koolitused

PÕLVAS: Minu arenguvajadused, meeskonnas töötamine ja mõjutamisviisid (48 t)
14.10 - 16.11.2017 T ja N kl 10.30-15.00
Koolitusel osalemine on suurepärane võimalus ja protsess enesearendamiseks, mis aitab leida uusi teid, võimalusi ning liikuda vajalike otsuste suunas, et muuta oma elu.

OTEPÄÄL: Minu arenguvajadused, meeskonnas töötamine ja mõjutamisviisid (48 t)
13.10 - 22.11.2017 K ja R kl 10.30-15.00

Развитие навыков влияния, сотрудничества в коллективе и обучения - На русском языке  (48 ч)  UUS KOOLITUS JAANUARIS
Возможность для саморазвития, в процессе которого можно по новому увидеть пути достижения своих целей, появляется возможность внести изменения в свою жизнь.

Arvutiõpe veidi oskajatele (20 t) TOIMUB, GRUPP KOMPLEKTEERITUD!
30.09 - 11.11.2017 L kl 10.00-13.15  Pepleri 4 Tartu
Eelkõige on oodatud mehed, kes pole ammu koolitustel käinud ja peavad oma igapäevatöös kasutama arvutit või/ja nutiseadmeid, kuid tunnevad end arvutikasutajana kohmakalt.

Täpne sihtrühma kirjeldus on toodud iga koolituse juures!

Koolitused toimuvad Tartu Rahvaülikooli projekti "Õpi-, koostöö- ja suhtlemisoskuste arendamine Ida-, Lääne- ja Lõuna-Eestis raames" ja Eesti Vabaharidusliidu projektide Prioriteetsete võtmepädevuste arendamine 2016-2019, Ettevõtlik õppija (2016-2019) ja Õpioskus kui võti õppesse (2016-2019) toel.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Jäta sel aastal jõulukinkide pärast närveerimine vahele. Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Lähemalt

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Kõik teated