Õpetajate professionaalse arengu toetamine suurendades nende andragoogilist pädevust 2

Märksõnad:

2016 - 2017

Projekti raames osalesid 20 täiskasvanute gümnaasiumi ja kutseõppeasutuste õpetajat 78 tundi kestnud andragoogikakoolitusel. Koolitus toimus 8 õppepäeval jaanuarist aprillini 2017. Juhendajateks olid oma ala tunnustatud koolitajad (Reet Valgmaa, Erle Nõmm, Kadri Kõiv, Marika Kaasik, Kristel Jalak, Kadi Tamm). Koolituse käigus tehtud iseseisev töö (22 t) oli suunatud portfoolio koostamiseks, et edukalt taotleda täiskasvanute koolitaja kutset.

Tegemist oli ESF meetme „Õpetajate, koolijuhtide ja noorsootöötajate professionaalse arengu toetamine" tegevuse "Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis" alategevuse "Õpetajate täiendusõpe" projektiga.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Jäta sel aastal jõulukinkide pärast närveerimine vahele. Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Lähemalt

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Kõik teated