Kudumine ja heegeldamine kevad 2015

Kommentaarid

Tere! Sooviks

Tere!
Sooviks kudumise/heegeldamise kursusest osa võtta,aga kuna mul on kodus aastane poiss ei saa kohe alustada. Kuidas teil tunnid toimuvad?Kas nädalasees või on võimalik ka nädalavahetustel käia?
Kas novembris,detsembris on ka kursuseid tulemas?
Väga sooviks osaleda:)

Head soovides
Kelian

Postita uus kommentaar

Selle välja sisu hoitakse privaatsena ja seda ei näidata avalikult.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 3. juulist kuni 7. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• Haridusministeeriumis on ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd (1. septembrini)
  • EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
Kõik teated