Kudumine ja heegeldamine kevad 2015

Kommentaarid

Tere! Sooviks

Tere!
Sooviks kudumise/heegeldamise kursusest osa võtta,aga kuna mul on kodus aastane poiss ei saa kohe alustada. Kuidas teil tunnid toimuvad?Kas nädalasees või on võimalik ka nädalavahetustel käia?
Kas novembris,detsembris on ka kursuseid tulemas?
Väga sooviks osaleda:)

Head soovides
Kelian

Postita uus kommentaar

Selle välja sisu hoitakse privaatsena ja seda ei näidata avalikult.
  • Read ja paragraafid murduvad automaatselt.

Rohkem infot vorminduse võimalustest

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"
Kõik teated