Efektiivne kommunikatsioon

Projekti eesmärk on organisatsiooni tegevusvõimekuse kasv tänu paremale strateegilisele planeerimisele, kommunikatsioonile koolituse pakkuja, õppijate (teenuse tarbijate) ja potentsiaalsete õppijate vahel ning info efektiivsemale haldamisele.

Olulisemad tegevused:

• Arengukava 2016-2020 koostamine
  • Kommunikatsioonistrateegia koostamine
  • Infosüsteemi kavandamine ja arendamine
  • Kommunikatsioonistrateegia mõju hindamine

Projekti tulemuseks on ajakohane arengukava, kommunikatsioonistrateegia, kaasaegne ja kõigi osapoolte vajadusi arvestav infosüsteem. Uuendused tõstavad teenuse kvaliteeti, mis aitab kaasa uute osalejate toomisele elukestvasse õppesse ja osalejate rahulolu kasvule.

Projekti periood: 01.mai 2015 – 31.august 2016

Projekti rahastab siseministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Toetuse summa 11996€.

Kaasfinantseering Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakond 2675€.

Kogu projekti maksumus 17218€.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"

Oluline info õppijale kelle kursused toimuvad meie Kunstikeskuses, Vaksali 7

Kolmapäevast (22.03) alates on Vaksali tänav Riia ja Tiigi tn vahelisel lõigul teetööde tõttu liikluseks suletud! Kogu tänav rekonstrueeritakse, ehitatakse välja kergliiklusteed ja hoopis uue ilme saab jaamahoone esine.
Lisainfo Tartu linna kodulehel

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Kõik teated