Grupitellimused

Hea võimalus kolleegide või sõpradega koosolemise rikastamiseks ja millegi uue õppimiseks! Grupile koolitust tellides saate valida just teile sobiva sisu. Siin on koolitused, mida gruppidele pakume, ka teistel teemadel saab küsida pakkumist.

Eratunnid

Eratunde saab samuti võtta kõikides meie valdkondades keeleõppest kunstiõppeni. Kui Teil on idee midagi valmistada ning vajate vahendeid, materjale ja asjatundlikku juhendamist, siis rääkige oma ideest ja leiame lahenduse. Meil on keskkond, kus saate realiseerida oma ideid!

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"

Oluline info õppijale kelle kursused toimuvad meie Kunstikeskuses, Vaksali 7

Kolmapäevast (22.03) alates on Vaksali tänav Riia ja Tiigi tn vahelisel lõigul teetööde tõttu liikluseks suletud! Kogu tänav rekonstrueeritakse, ehitatakse välja kergliiklusteed ja hoopis uue ilme saab jaamahoone esine.
Lisainfo Tartu linna kodulehel

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe. NB! Soodushind kehtib märtsi lõpuni!

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Kõik teated