Grupitellimused

Hea võimalus kolleegide või sõpradega koosolemise rikastamiseks ja millegi uue õppimiseks! Grupile koolitust tellides saate valida just Teile sobiva sisu ja mahu. Koolitus toimub rahvaülikooli või tellija ruumides. Koolitust võib tellida ka Tartust väljapoole. Siin on koolitused, mida gruppidele pakume, ka teistel teemadel saab küsida pakkumist.

KUNST

TEKSTIIL JA KÄSITÖÖ

KEELED

PSÜHHOLOOGIA JA ENESEARENG

TERVIS JA ILU

AIANDUS JA LILLESEADE

ARVUTI JA TÖÖ

• ​​​​​​​Arvutikoolitused
  • Tööalast arengut toetavad koolitused

Eratunnid

Eratunde saab samuti võtta kõikides meie valdkondades keeleõppest kunstiõppeni. Kui Teil on idee midagi valmistada ning vajate vahendeid, materjale ja asjatundlikku juhendamist, siis rääkige oma ideest ja leiame lahenduse. Meil on keskkond, kus saate realiseerida oma ideid!

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Jäta sel aastal jõulukinkide pärast närveerimine vahele. Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Lähemalt

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Kõik teated