Grupitellimused

Hea võimalus kolleegide või sõpradega koosolemise rikastamiseks ja millegi uue õppimiseks! Grupile koolitust tellides saate valida just Teile sobiva sisu ja mahu. Koolitus toimub rahvaülikooli või tellija ruumides. Koolitust võib tellida ka Tartust väljapoole. Siin on koolitused, mida gruppidele pakume, ka teistel teemadel saab küsida pakkumist.

KUNST

TEKSTIIL JA KÄSITÖÖ

KEELED

TERVIS JA ILU

ARVUTI JA TÖÖ

Eratunnid

Eratunde saab samuti võtta kõikides meie valdkondades keeleõppest kunstiõppeni. Kui Teil on idee midagi valmistada ning vajate vahendeid, materjale ja asjatundlikku juhendamist, siis rääkige oma ideest ja leiame lahenduse. Meil on keskkond, kus saate realiseerida oma ideid!

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 3. juulist kuni 7. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• Haridusministeeriumis on ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd (1. septembrini)
  • EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
Kõik teated