Soodsad kesklinna ruumid

Rendime oma ruume seminaride, koosolekute, koolituste või muude ürituste korraldamiseks.

• Meie ruumid on hea asukohaga ning väga erinevas valikus;
  • Ruumidel on soodsad rendihinnad;
  • Kohvipauside ja lõunasöögi võimalus;
  • Saate osa rahvaülikooli mõnusast loomingulisest õhkkonnast.

Ruume saab rentida:

• Keeleõppe keskuses Ülikooli 1;
  • Õppehoones Pepleri 4;
  • Kunstikeskuses Vaksali 7.

Kui korraldate oma üritust rahvaülikoolis, siis saate seda elamuslikumaks muuta tellides juurde ka mõne meelepärase töötoa. Täpsem teave: info@rahvaylikool.ee, 736 1540.

Ülikooli 1 õpperuum

Pepleri 4 saal. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Pepleri 4 hoones 12-kohalised õpperuumid.

Vaksali 7 kunstistuudio. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Vaksali kunstikeskuses erineva suurusega õpperuumid.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"
Kõik teated