Soodsad kesklinna ruumid

Rendime oma ruume seminaride, koosolekute, koolituste või muude ürituste korraldamiseks.

• Meie ruumid on hea asukohaga ning väga erinevas valikus;
  • Ruumidel on soodsad rendihinnad;
  • Kohvipauside ja lõunasöögi võimalus;
  • Saate osa rahvaülikooli mõnusast loomingulisest õhkkonnast.

Ruume saab rentida:

• Keeleõppe keskuses Ülikooli 1;
  • Õppehoones Pepleri 4;
  • Kunstikeskuses Vaksali 7.

Kui korraldate oma üritust rahvaülikoolis, siis saate seda elamuslikumaks muuta tellides juurde ka mõne meelepärase töötoa. Täpsem teave: info@rahvaylikool.ee, 736 1540.

Ülikooli 1 õpperuum

Pepleri 4 saal. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Pepleri 4 hoones 12-kohalised õpperuumid.

Vaksali 7 kunstistuudio. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Vaksali kunstikeskuses erineva suurusega õpperuumid.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017)
  • Pepleri 4 saalis ja klassides AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Aime Asi maalikursuslaste tööd (nähtav maikuu lõpuni)

Oluline info õppijale kelle kursused toimuvad meie Kunstikeskuses, Vaksali 7

Kolmapäevast (22.03) alates on Vaksali tänav Riia ja Tiigi tn vahelisel lõigul teetööde tõttu liikluseks suletud! Kogu tänav rekonstrueeritakse, ehitatakse välja kergliiklusteed ja hoopis uue ilme saab jaamahoone esine.
Lisainfo Tartu linna kodulehel

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe. NB! Soodushind kehtib märtsi lõpuni!

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Kõik teated