Soodsad kesklinna ruumid

Rendime oma ruume seminaride, koosolekute, koolituste või muude ürituste korraldamiseks.

• Meie ruumid on hea asukohaga ning väga erinevas valikus;
  • Ruumidel on soodsad rendihinnad;
  • Kohvipauside ja lõunasöögi võimalus;
  • Saate osa rahvaülikooli mõnusast loomingulisest õhkkonnast.

Ruume saab rentida:

• Keeleõppe keskuses Ülikooli 1;
  • Õppehoones Pepleri 4;
  • Kunstikeskuses Vaksali 7.

Kui korraldate oma üritust rahvaülikoolis, siis saate seda elamuslikumaks muuta tellides juurde ka mõne meelepärase töötoa. Täpsem teave: info@rahvaylikool.ee, 736 1540.

Ülikooli 1 õpperuum

Pepleri 4 saal. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Pepleri 4 hoones 12-kohalised õpperuumid.

Vaksali 7 kunstistuudio. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Vaksali kunstikeskuses erineva suurusega õpperuumid.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated