Soodsad kesklinna ruumid

Rendime oma ruume seminaride, koosolekute, koolituste või muude ürituste korraldamiseks.

• Meie ruumid on hea asukohaga ning väga erinevas valikus;
  • Ruumidel on soodsad rendihinnad;
  • Kohvipauside ja lõunasöögi võimalus;
  • Saate osa rahvaülikooli mõnusast loomingulisest õhkkonnast.

Ruume saab rentida:

• Keeleõppe keskuses Ülikooli 1;
  • Õppehoones Pepleri 4;
  • Kunstikeskuses Vaksali 7.

Kui korraldate oma üritust rahvaülikoolis, siis saate seda elamuslikumaks muuta tellides juurde ka mõne meelepärase töötoa. Täpsem teave: info@rahvaylikool.ee, 736 1540.

Ülikooli 1 õpperuum

Pepleri 4 saal. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Pepleri 4 hoones 12-kohalised õpperuumid.

Vaksali 7 kunstistuudio. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Vaksali kunstikeskuses erineva suurusega õpperuumid.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 3. juulist kuni 7. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• Haridusministeeriumis on ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd (1. septembrini)
  • EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
Kõik teated