Töötajad

 

 

Maire Breede
juhatuse liige
maire@rahvaylikool.ee
+372 742 7742
+372 506 4649

 

 

Ena Drenkhan
koolitus- ja projektijuht
ena@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5348 6443
 

 

 

 

Kaisa Hansson
turundusjuht
kaisa@rahvaylikool.ee
+372 736 1541
+372 523 3116

 

 

 

Ingrid Leinus
õppeosakonna juht 
ingrid@rahvaylikool.ee
+372 523 3116

 

 

 

Kristiina Kaarlõpp
koolitussekretär/koolitusjuht
Kristiina@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

Ene Kapp
koolitussekretär/koolitusjuht
ene@rahvaylikool.ee
+372 736 1544
+372 523 3116
 

 

 

 

Kersti Kohtla
koolitusjuht - kunst
kersti@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

Eva Krivonogova
turundus- ja koolitusassistent
eva@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205          

 

 

Terje Kruusimaa
keeleõppe koordinaator
terje@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 5345 5242

 

 

 

Anneli Käesel
sekretär
anneli@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 523 3116

 

 

Karin Küttis
koolitus- ja projektijuht
karin@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

 

Mairi Meizner 
koolitusjuht - inglise keele õpe
mairi@rahvaylikool.ee
+372 736 1542
+372 523 3116

 

 

Piret Tegova
koolitusjuht - tekstiilikunst, käsitöö, tööalane koolitus
piret@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

Siim Lääne
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Piret Rebane
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

Sandra Seerman
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Alice Susi
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Maiken Vähi
koolitusassistent / Pepleri 4 
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Uudised

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Jäta sel aastal jõulukinkide pärast närveerimine vahele. Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib. 

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Lähemalt

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Lähemalt

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Lähemalt
Kõik teated