Töötajad

 

 

Maire Breede
juhatuse liige
maire@rahvaylikool.ee
+372 742 7742
+372 506 4649

 

 

Ena Drenkhan
koolitus- ja projektijuht
ena@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5348 6443
 

 

 

 

Kaisa Hansson
turundusjuht
kaisa@rahvaylikool.ee
+372 736 1541
+372 523 3116

 

 

 

Ingrid Leinus
õppeosakonna juht (lapsehoolduspuhkusel)
 

 

 

 

Kristiina Kaarlõpp
koolitussekretär/koolitusjuht
Kristiina@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

Ene Kapp
koolitussekretär/koolitusjuht
ene@rahvaylikool.ee
+372 736 1544
+372 523 3116
 

 

 

 

Kersti Kohtla
koolitusjuht - kunst
kersti@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

Eva Krivonogova
koolitusassistent
eva@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205          

 

 

Terje Kruusimaa
keeleõppe koordinaator
terje@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 5345 5242

 

 

 

Anneli Käesel
sekretär
anneli@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 523 3116

 

 

Karin Küttis
koolitus- ja projektijuht
karin@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

 

Mairi Meizner 
koolitusjuht - inglise keele õpe
mairi@rahvaylikool.ee
+372 736 1542
+372 523 3116

 

 

Piret Tegova
koolitusjuht - tekstiilikunst, käsitöö, tööalane koolitus
piret@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

Siim Lääne
koolitusassistent
+372 736 1537
+372 5330 5205

Piret Rebane
koolitusassistent 
+372 736 1544
+372 523 3116

Sandra Seerman
koolitusassistent
+372 736 1537
+372 5330 5205

Anni Adamson
koolitusassistent 
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Uudised

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Lähemalt
Kõik teated