Sooduskaart, kinkekaart

Soodsamad hinnad meie õppijatele

Tartu Rahvaülikooli sooduskaart

Oleme Tartu käsitöö-, kunsti- ja kangapoodidega sõlminud koostöölepped. Käesolevast aastast alates saavad meie kursuslased osta endale kunsti- ja käsitöötarbeid palju soodsamalt.

Sooduskaardid jagame õppijatele kätte koolituse alguses. Kaardile on märgitud osaleja nimi, kehtivusaeg 1 aasta ning pöördel on välja toodud soodustusi pakkuvad kauplused. Kaart on käepärane ning seda saab hõlpsalt rahakotis kanda ja sobival hetkel kasutada.

Abakhan

Rüütli  11
Riia 9

Koostöö õmbluskursuste läbiviimise teemal alates sügisest 2017

Arte

Tartu Kunstimaja
Vanemuise 26

Kunst ja Hobi

Tasku keskus  Turu 2

Kunst ja Hobi püsikliendikaardi vormistamisel  -5%. Kaardi saab    vormistada poes

Liann Lõngad

Tartu Kaubamaja Riia 1

Raamimees

Lai 27

Snitty

J.Kuperjanovi  70

Solveig Tekstiilid

Riia 9

Ostusummale  vähemalt 10 eur -5%. Ostusummale  vähemalt 20 eur -10%

Vikkel

Lõunakeskus Ringtee 75

soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
 e-poodides ei kehti
 püsikliendisoodustus ei lisandu

Kuidas soodsamalt osta?

• Soodustuse saamiseks palume ostmisel esitada Tartu Rahvaülikooli sooduskaart
  • Sooduskaart kehtib ühe aasta
  • Ostude arv pole piiratud (välja arvatud Abakhani kauplus).

Palun pane tähele!

• Soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
  • Soodustused ei kehti kaupluste e-poodides
  • Soodustustele ei lisandu püsikliendisoodustus

Täiendav info: koolitussekretär Kristiina Kaarlõpp 736 1537 kristiina@rahvaylikool.ee, turundusjuht Kaisa Hansson 736 1548 kaisa@rahvaylikool.ee

Üllata sõpru Tartu Rahvaülikooli kinkekaardiga!

Kinkekaardi omanik võib rahvaülikooli kursuste hulgast valida just talle huvipakkuva.
Tartu Rahvaülikooli kinkekaarte saab soetada kas kinkijale sobivas rahalises vääringus (kehtivusega 12 kuud) või kinkides sõbrale konkreetse kursuse. Ka E-kinkekaardi ostmise võimalus!
Kinkekaardid saadaval meie kontorites Pepleri 4 ja Vaksali 7.
Täpsem info telefonil 736 1540 või 736 1537.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated