Sooduskaart, kinkekaart

Soodsamad hinnad meie õppijatele

Tartu Rahvaülikooli sooduskaart

Oleme Tartu käsitöö-, kunsti- ja kangapoodidega sõlminud koostöölepped. Käesolevast aastast alates saavad meie kursuslased osta endale kunsti- ja käsitöötarbeid palju soodsamalt.

Sooduskaardid jagame õppijatele kätte koolituse alguses. Kaardile on märgitud osaleja nimi, kehtivusaeg 1 aasta ning pöördel on välja toodud soodustusi pakkuvad kauplused. Kaart on käepärane ning seda saab hõlpsalt rahakotis kanda ja sobival hetkel kasutada.

Abakhan

Rüütli  11
Riia 9

Koostöö õmbluskursuste läbiviimise teemal alates sügisest 2017

Arte

Tartu Kunstimaja
Vanemuise 26

Kunst ja Hobi

Tasku keskus  Turu 2

Kunst ja Hobi püsikliendikaardi vormistamisel  -5%. Kaardi saab    vormistada poes

Liann Lõngad

Tartu Kaubamaja Riia 1

Raamimees

Lai 27

Snitty

J.Kuperjanovi  70

Solveig Tekstiilid

Riia 9

Ostusummale  vähemalt 10 eur -5%. Ostusummale  vähemalt 20 eur -10%

Vikkel

Lõunakeskus Ringtee 75

soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
 e-poodides ei kehti
 püsikliendisoodustus ei lisandu

Kuidas soodsamalt osta?

• Soodustuse saamiseks palume ostmisel esitada Tartu Rahvaülikooli sooduskaart
  • Sooduskaart kehtib ühe aasta
  • Ostude arv pole piiratud (välja arvatud Abakhani kauplus).

Palun pane tähele!

• Soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
  • Soodustused ei kehti kaupluste e-poodides
  • Soodustustele ei lisandu püsikliendisoodustus

Täiendav info: koolitussekretär Kristiina Kaarlõpp 736 1537 kristiina@rahvaylikool.ee, turundusjuht Kaisa Hansson 736 1548 kaisa@rahvaylikool.ee

Üllata sõpru Tartu Rahvaülikooli kinkekaardiga!

Kinkekaardi omanik võib rahvaülikooli kursuste hulgast valida just talle huvipakkuva.
Tartu Rahvaülikooli kinkekaarte saab soetada kas kinkijale sobivas rahalises vääringus (kehtivusega 12 kuud) või kinkides sõbrale konkreetse kursuse. Ka E-kinkekaardi ostmise võimalus!
Kinkekaardid saadaval meie kontorites Pepleri 4 ja Vaksali 7.
Täpsem info telefonil 736 1540 või 736 1537.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"
Kõik teated