Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud kontsert pühapäeval, 12.11.2017 kell 16 Vanemuise Kontserdimajas.

Kontsert on kingitus kõigile rahvaülikooli sõpradele!
Sissepääs prii. Saabumine alates 15.30.

Tule ja tähistame koos Tartu Rahvaülikooli sünnipäeva!

Laval on Tartu Rahvaülikooli Segakoor ja Tartu Rahvaülikooli Džässkoor.
Solist Simo Breede, klaveril Jorma Toots. Dirigent Lauri Breede

Kontserdimaja fuajees on avatud meie kunstikursuslaste maalide näitus.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated