Tartu Rahvaülikooli EV100 õpikojad - kingitus kodumaale ja kodule

TRÜ õpikojad - kingitus kodumaale ja kodule 15.08.2017-15.08.2018

Projekti toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital summaga 1500€

Projekt on kutsutud ellu EV 100 raames, et võtta osa kodumaa sünnipäevast, luua ise kingitusi ja kinkida ka teistele. Selleks valmistatakse rahvaülikooli õpiringides mitmeid kingitusi ja meeldejäävaid esemeid EV 100 märgiga.

See on üks osa rahvaülikooli tegevustest EV 100 puhul.

Sügisel pakume õpiringe pere postkaardi, kruusi, padja ja kodarraha valmistamiseks.

Kodumaasünnipäeva eel pakume sinimustvalge sefiiritordi ja lilleseadetega õpiringe ja lühikest ajalooseminari Eesti ajaloost.

Maalikursuslased maalivad meie presidentide portreed, mis eksponeeritakse näitusel.

Tegevused on kingitus Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks ja viiakse ellu koostöös KÜSKi ja EV 100 korraldustoimkonnaga

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated