UUS! Tasuta koolitused

Projekti "Õpi-, koostöö- ja suhtlemisoskuste arendamine Ida-, Lääne- ja Lõuna-Eestis raames" toimuvad tasuta koolitused:

1Minu arenguvajadused, meeskonnas töötamine ja mõjutamisviisid

NB! Registreerumine on lõppenud!

Sihtgrupp:

• vähe tasustatud ametikohtadel töötavad kõrghariduseta (või aegunud kõrgharidusega) inimesed
  • väikelastevanemad, kel pole kõrgharidust
  • 55–64-aastased nii töötavad kui majanduslikult mitteaktiivsed inimesed.

2. Развитие навыков  влияния, сотрудничества в коллективе  и обучения - На русском языке

Koolitus toimub 20. september - 16. oktoober 2017 / группа нaчинaeтca в ceнтябрe (20.09 - 16.10.2017)

Целевая группа:

• Работники  низкооплачиваемых  должностей,  не имеющих  высшего образования (или срок  действия  диплома истек)
  • Не имеющие высшего образования родители  маленьких детей
  • Экономически неактивные  люди  в возрасте 35-64 года.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 3. juulist kuni 7. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• Haridusministeeriumis on ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd (1. septembrini)
  • EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
Kõik teated