UUS! Tasuta koolitused

Projekti "Õpi-, koostöö- ja suhtlemisoskuste arendamine Ida-, Lääne- ja Lõuna-Eestis raames" toimuvad tasuta koolitused:

1Minu arenguvajadused, meeskonnas töötamine ja mõjutamisviisid
Koolitus toimub 14. august - 5. september 2017    KOHAD TÄIDETUD!

Sihtgrupp:

• vähe tasustatud ametikohtadel töötavad kõrghariduseta (või aegunud kõrgharidusega) inimesed;
  • väikelastevanemad, kel pole kõrgharidust;
  • 55–64-aastased nii töötavad kui majanduslikult mitteaktiivsed inimesed.

2. Развитие навыков  влияния, сотрудничества в коллективе  и обучения - На русском языке

Haчинaeтca в ceнтябрe (20.09 - 16.10.2017).

Смотри информацию на русском языке: http://www.rahvaylikool.ee/sites/default/files/Vene_keeles_info.pdf

Целевая группа:

• Работники  низкооплачиваемых  должностей,  не имеющих  высшего образования (или срок  действия  диплома истек);
  • Не имеющие высшего образования родители  маленьких детей;
  • Экономически неактивные  люди  в возрасте 35-64 года.

Sügisel 2017 on samadele sihtgruppidele tulemas järgmised koolitused:

• Arvutikoolitus veidi oskajatele, 20 akad t;
  • Loovuse ja ettevõtlikkuse arendamine, 20 akad t;
  • Kuidas teha töökaaslastega edukalt koostööd?, 20 akad t.

Nimetatud koolitused toimuvad Eesti Vabaharidusliidu projektide Prioriteetsete võtmepädevuste arendamine 2016-2019, Ettevõtlik õppija (2016-2019) ja Õpioskus kui võti õppesse (2016-2019) toel.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated