Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"
  • Pepleri 4 saalis ja klassides AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Aime Asi maalikursuslaste tööd (nähtav maikuu lõpuni)
  • Pepleri 4 fuajees JOONISTUSTE JA AKVARELLIDE näitus, kus lisaks kursuslaste töödele on eksponeeritud ka koolitusjuhtide Piret Tegova ja Kersti Kohtla tööd.
  • Vaksali 7 fuajees 2016. a suvekoolis valminud ÕLI- JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, juhendaja Robert Suvi (nähtav maikuu lõpuni)
  • Vaksali 7 tekstiilistuudios 2016. a suvekooli PASTELLMAALIDE NÄITUS, juhendaja Tiit Varblane (nähtav maikuu lõpuni)
  • Vaksali 7 aknagaleriis KERAAMIKA NÄITUS, juhendajad Eva Krivonogova, Kersti Kals, Airi Gailit, Priit Allas.

Olete oodatud külastama!

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

Kõik teated