Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• Haridusministeeriumis on ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd (1. septembrini)
  • EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Hektor Cafe laudu kaunistavad 14.juunini sellekevadise floristikoolituse kursuslaste ühistööna valminud lilleseaded teemal „Päikese ootuses“. Kursuslasi juhendas Leili Alaoja-Rein
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"
  • Pepleri 4 saalis ja klassides AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Aime Asi maalikursuslaste tööd (nähtav maikuu lõpuni)
  • Pepleri 4 fuajees JOONISTUSTE JA AKVARELLIDE näitus, kus lisaks kursuslaste töödele on eksponeeritud ka koolitusjuhtide Piret Tegova ja Kersti Kohtla tööd.
  • Vaksali 7 fuajees 2016. a suvekoolis valminud ÕLI- JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, juhendaja Robert Suvi (nähtav maikuu lõpuni)
  • Vaksali 7 tekstiilistuudios 2016. a suvekooli PASTELLMAALIDE NÄITUS, juhendaja Tiit Varblane (nähtav maikuu lõpuni)
  • Vaksali 7 aknagaleriis KERAAMIKA NÄITUS, juhendajad Eva Krivonogova, Kersti Kals, Airi Gailit, Priit Allas.

Olete oodatud külastama!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated