Tartu Rahvaülikool valis Aasta õppija 2016 ja Aasta sõbra 2016

Tartu Rahvaülikool valis Aasta õppijaks 2016 mitmekülgsete huvidega keeleõppuri Aimar Tusovi ja Aasta sõbraks Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumi direktori Marika Kaasiku.

Aasta õppija Aimar Tusov on mitmekülgne ja pikaaegne rahvaülikooli keelekursustel käija. Aimari lemmikud on olnud itaalia ja prantsuse keele koolitused.
Tartu Rahvaülikooli juhatuse liikme Maire Breede sõnul väärtustab rahvaülikooli Aasta sõber Marika Kaasik kõrgelt täiskasvanuharidust ja ka vabahariduslikke koolitusi. „Tartu Täiskasvanute Gümnaasium on edukalt arendanud elukestvat õpet Lõuna-Eestis. Senise ning ka edasise hea koostöö märgina tunnustame Marika Kaasikut Aasta sõbra tiitliga.“

Aasta õppija ja Aasta sõbra tiitlid ning autasud anti üle 10.01.17 toimunud tänuüritusel.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated