ESFi taotlusvooru 1.2.1,1.2.2 ATV Õpetajate täiendusõpe - 27.01.2016-03.03.2016 projekt

Hariduslike erivajadustega õpilaste tavakooli kaasamine ja õppematerjalide koostamine

Meede: 2014-2020.1.2 Õpetajate, haridusasutuste juhtide ja noorsootöötajate professionaalse arengu toetamine

Valdkond, millesse projekt panustab: 2014-2020.1.2.1 Õpetajate koolitus

Korraldatakse koolitused mahus 39 akadeemilist tundi, kahele grupile, kokku 78 tundi, kus osaleb kokku vähemalt 40 tavakooli algklassiõpetajat.

Projekti periood 01.09.2016-31.05.2017

Koolitust rahastab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

Juhendajad: Hene Binsol, Mari Tõnisson, Marju Aas, Tiina Kallavus

Projekti eesmärkideks on:
* tõsta tavakooli algklassiõpetajate pädevust HEV õpilaste kaasamises, õppetöö planeerimises ja läbi viimises
* toetada tavakooli õpetajate professionaalset arengut, suurendades nende pädevust hariduslike erivajaduste õpilaste kaasamises, õppetöö kavandamises ja läbi viimises
* arendada digikompetentsi õpetajate seas. IKT vahendite kasutamine töös HEV õpilastega
* erinevate IKT tehniliste vahendite ja keskkondade tutvustamine, vabavara õppeprogrammide tutvustus ja kasutamisõpetus

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017)
  • Pepleri 4 saalis ja klassides AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Aime Asi maalikursuslaste tööd (nähtav maikuu lõpuni)

Oluline info õppijale kelle kursused toimuvad meie Kunstikeskuses, Vaksali 7

Kolmapäevast (22.03) alates on Vaksali tänav Riia ja Tiigi tn vahelisel lõigul teetööde tõttu liikluseks suletud! Kogu tänav rekonstrueeritakse, ehitatakse välja kergliiklusteed ja hoopis uue ilme saab jaamahoone esine.
Lisainfo Tartu linna kodulehel

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe. NB! Soodushind kehtib märtsi lõpuni!

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Kõik teated