Hariduslike erivajadustega õpilaste tavakooli kaasamine ja õppematerjalide koostamine

Märksõnad:

2016 - 2017

Projekti eesmärkideks oli:
* toetada tavakooli õpetajate professionaalset arengut, suurendades nende pädevust hariduslike erivajaduste õpilaste kaasamises, õppetöö kavandamises ja läbiviimises
* arendada digikompetentse õpetajate seas IKT vahendite kasutamisel töös HEV õpilastega
* tutvustada erinevaid IKT tehnilisi vahendeid, keskkondi ja vabavaralisi õppeprogramme.

Projekti raames korraldati koolitused mahus 39 tundi kahele õpetajate grupile, kus osalesid kokku 40 tavakooli algklassiõpetajat.
Projekti periood 01.09.2016 - 31.05.2017
Juhendajad: Hene Binsol, Mari Tõnisson, Marju Aas, Tiina Kallavus

Koolitust rahastas Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik. logo

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 3. juulist kuni 7. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• Haridusministeeriumis on ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd (1. septembrini)
  • EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
Kõik teated