Õppekavad ja koolitused maapiirkondade kultuuritöö vabatahtlikele

Projekt „Õppekavad ja koolitused maapiirkondade kultuuritöö vabatahtlikele“ / "Curricula and training for culture volunteers in sparsely populated areas" (SPARK) on ellu kutsutud selleks, et arendada uusi õppimisvõimalusi kultuuritöö vabatahtlikele hõredalt asustatud piirkondades. Koolitusvõimaluste loomisega soovitakse toetada kultuuritöötajaid, kes oma tegevusega aitavad säilitada oma kogukonna identiteeti.

Projekti eesmärgiks on pakkuda uusi koolitusi kultuurivaldkonna vabatahtlikele hõredalt asustatud piirkondades.

Projekti raames kaardistatakse kultuuritöötajate võtmepädevused ja neist lähtuvad koolitusvajadused. Töötatakse välja koolitused hõredalt asustatud piirkondade kultuuritöö vabatahtlikele.

Projekti tulemused:
* kultuuritöötajate võtmepädevuste kaardistamine
* õppekavade ja koolituste väljatöötamine
* vabatahtlike kultuuritöötajate kaasamine ja pilootkoolituste läbi viimine.

Projekti koduleht: http://www.nordplus-spark.one/

Projekti partnerid:
Musisk Oplysnings Forbund Denmark (National Association of Adult Education in Art and Culture) (Taani, koordinaator)
Interfolk, Institut for Civilsamfund (Interfolk, Institute for Civil Society) (Taani)
Finlands Svenska Ungdomsförbund (Finnish Swedish Youth Association) (Soome)
Þekkingarnet Þingeyinga (Husavik Academic Center) (Island)
Eyþing (Cultural Council of North East Iceland) (Island)

Projekti kestus: august 2016 - juuli 2018

Rahastaja EL programm Nordplus Adult

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"
Kõik teated