Õppekavad ja koolitused maapiirkondade kultuuritöö vabatahtlikele

Projekt „Õppekavad ja koolitused maapiirkondade kultuuritöö vabatahtlikele“ / "Curricula and training for culture volunteers in sparsely populated areas" (SPARK) on ellu kutsutud selleks, et arendada uusi õppimisvõimalusi kultuuritöö vabatahtlikele hõredalt asustatud piirkondades. Koolitusvõimaluste loomisega soovitakse toetada kultuuritöötajaid, kes oma tegevusega aitavad säilitada oma kogukonna identiteeti.

Projekti eesmärgiks on pakkuda uusi koolitusi kultuurivaldkonna vabatahtlikele hõredalt asustatud piirkondades.

Projekti raames kaardistatakse kultuuritöötajate võtmepädevused ja neist lähtuvad koolitusvajadused. Töötatakse välja koolitused hõredalt asustatud piirkondade kultuuritöö vabatahtlikele.

Projekti tulemused:
* kultuuritöötajate võtmepädevuste kaardistamine
* õppekavade ja koolituste väljatöötamine
* vabatahtlike kultuuritöötajate kaasamine ja pilootkoolituste läbi viimine.

Projekti koduleht: http://www.nordplus-spark.one/

Projekti partnerid:
Musisk Oplysnings Forbund Denmark (National Association of Adult Education in Art and Culture) (Taani, koordinaator)
Interfolk, Institut for Civilsamfund (Interfolk, Institute for Civil Society) (Taani)
Finlands Svenska Ungdomsförbund (Finnish Swedish Youth Association) (Soome)
Þekkingarnet Þingeyinga (Husavik Academic Center) (Island)
Eyþing (Cultural Council of North East Iceland) (Island)

Projekti kestus: august 2016 - juuli 2018

Rahastaja EL programm Nordplus Adult

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Jäta sel aastal jõulukinkide pärast närveerimine vahele. Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Lähemalt

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Kõik teated