Teenuste disaini auditi läbiviimine Tartu Rahvaülikoolis

Projekti eesmärgiks on rakendades teenuste disaini mudelit luua madala haridustasemega täiskasvanutele jt vähemate võimalustega sihtgruppidele uusi võimalusi elukestvas õppes osalemiseks ja suurendada Tartu Rahvaülikooli võimekust koolitusteenuste osutamisel ning omatulu teenimisel.

Projekti sihtgrupiks on nõrgema konkurentsivõimega inimesed:

• madala või aegunud kvalifikatsiooniga inimesed, kes pole õppes pikka aega osalenud,
  • väiksema konkurentsivõimega piirkondade elanikud,
  • vanemaealised,
  • vene keelt emakeelena kõnelejad,
  • meil elavad välismaalased (sh pagulased),
  • erivajadustega inimesed ja nende eest hoolitsevad inimesed), kes jäävad õppesse kaasamata nii majanduslikel põhjustel kui seetõttu, et pole leitud õigeid kanaleid nende jõudmiseks ja ei pakuta sobivaid koolitusi.

Samuti osaleb koolitustel vähe mehi (nt Tartu Rahvaülikoolis kuni 15% osalejate koguarvust), vajalik on pakkuda neile sobivaid koolitusi ja kasutada õigeid turunduskanaleid.

Projekti käigus on Tartu Rahvaülikoolis läbi viidud teenuste disaini audit ja selle käigus:

• kaardistatud, kuidas me paistame väljapoole, erinevatele sihtgruppidele?
  • milline on klienditeekond?
  • kas väärtuspakkumine on enda jaoks selgeks mõeldud ning sihtgrupile kommunikeeritud?
  • kas ja kuidas on läbi mõeldud protsessid ja tagatud teenuste kvaliteet?

Paralleelselt auditiga ja selle järel töötatakse välja uued, sihtrühmade vajadustele vastavad koolitusprogrammid ning nende kommunikatsiooni- ja turundamise põhimõtted, et senisest paremini jõuda uute, projekti sihtrühmadeni.

Teenuste disaini audit toimus oktoober 2016 - märts 2017 Tartu Rahvaülikooli meeskonna ühiste mõttepäevadena BDA konsultandi Ülle Puustusmaa eestvedamisel.

Seisuga 30.05.2017 on töös teenusdisaini auditi kokkuvõtte analüüs ja uute koolituspakkumiste väljatöötamine.

Projekti tulemusena on TRÜ meeskonna aktiivsel osalemisel ja panustamisel läbi viidud teenusedisaini audit ning määratletud teenuste arendussuunad. Selle baasilt koostatakse projekti sihtgruppidele sobivad õppekavad ja koolituspakkumised.

Projekti periood: 01.09.2016 – 31.12.2017

Projekti rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Toetuse summa 8336 eurot, Tartu Rahvaülikooli omafinantseering 1000 eurot, projekti maksumus kokku on 9336 eurot.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated