Töö täiskasvanutele/Work for adults 2.0

Projekti eesmärk on arendada töökohapõhist õpet (work-based learning), kasutades infokommunikatsioonitehnoloogia (IKT), sotsiaalmeedia ja uudseid digiõppe lahendusi.

Projekti raames arendatakse õppe efektiivsemaks muutmiseks koostööd tööandjatega. Koos praktikante vastuvõtvate asutustega töötatakse välja töökohapõhiseks õppeks sobivad meetodid ja protseduurid.

Projekti tulemused:
- Parimate töökohapõhise õppe praktikate kirjeldus (meetodid, tööriistad, protseduurid ning hindamise ja tunnustamise viisid);
- Õppeprotsessi kirjeldus erinevates keskkondades (auditoorne, töökohal, iseseisev õpe, grupiõpe, veebipõhine õpe) erinevatest vaatenurkadest (praktika asutus, õppija, õpetaja/koolitusasutus;
- Oskuste ja kompetentside visualiseerimise uued mudelid ja protseduurid, kasutades sotsiaalmeedia ja digiõppe keskkondi;
- Põhioskuste (N: lugemisoskus, arvutusoskus, digitaalsed oskused) hõlmamine kõikidesse tegevustesse. Kasutades digiõppe lahendusi ja IKT vahendeid paranevad nii õppijate, õpetajate kui praktikaasutuste esindajate elukestva õppe oskused.

Tulemusi levitatakse loodaval projekti leheküljel ja sotsiaalmeedia kanalites.
Projekti koduleht: http://www.workforadults.eu/
Tartu Rahvaülikooli projekti blogi: https://rahvaylikoolworkforadults.wordpress.com/

Projekti partnerid:
Omnia, the Joint Authority of Education in Espoo Region (Soome) - koordinaator
Ikaslan/ Education & Mobility (Hispaania)
Finnish Folk High School in Gothenburg (Rootsi)
Bridgwater & Taunton College (UK)

Projekti kestus: september 2015 - august 2017

Rahastaja: EL programm Erasmus+

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Vormsil toimus fotograafia suvekool, mida juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa. Fotonäitust saab vaadata Maaülikooli Spordihoone fuajees.

Lähemalt

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Õppida on mõnus!

Lähemalt

Meie kinkekaart on hea kingitus!

Meie kontoritest Pepleri 4 ja Vaksali 7 saab soetada kinkekaarte Teile sobivas vääringus või vormistatuna kingisaajale personaalselt (ühele või mitmele kursusele). Ka E-kinkekaardi väljastamise võimalus! Täpsem info telefonil 7361540 või 7361537.

Kõik teated