Töö täiskasvanutele/Work for adults 2.0

Projekti eesmärk on arendada töökohapõhist õpet (work-based learning), kasutades infokommunikatsioonitehnoloogia (IKT), sotsiaalmeedia ja uudseid digiõppe lahendusi.

Projekti raames arendatakse õppe efektiivsemaks muutmiseks koostööd tööandjatega. Koos praktikante vastuvõtvate asutustega töötatakse välja töökohapõhiseks õppeks sobivad meetodid ja protseduurid.

Projekti tulemused:
- Parimate töökohapõhise õppe praktikate kirjeldus (meetodid, tööriistad, protseduurid ning hindamise ja tunnustamise viisid);
- Õppeprotsessi kirjeldus erinevates keskkondades (auditoorne, töökohal, iseseisev õpe, grupiõpe, veebipõhine õpe) erinevatest vaatenurkadest (praktika asutus, õppija, õpetaja/koolitusasutus;
- Oskuste ja kompetentside visualiseerimise uued mudelid ja protseduurid, kasutades sotsiaalmeedia ja digiõppe keskkondi;
- Põhioskuste (N: lugemisoskus, arvutusoskus, digitaalsed oskused) hõlmamine kõikidesse tegevustesse. Kasutades digiõppe lahendusi ja IKT vahendeid paranevad nii õppijate, õpetajate kui praktikaasutuste esindajate elukestva õppe oskused.

Tulemusi levitatakse loodaval projekti leheküljel ja sotsiaalmeedia kanalites.
Projekti koduleht: http://www.workforadults.eu/
Tartu Rahvaülikooli projekti blogi: https://rahvaylikoolworkforadults.wordpress.com/

Projekti partnerid:
Omnia, the Joint Authority of Education in Espoo Region (Soome) - koordinaator
Ikaslan/ Education & Mobility (Hispaania)
Finnish Folk High School in Gothenburg (Rootsi)
Bridgwater & Taunton College (UK)

Projekti kestus: september 2015 - august 2017

Rahastaja: EL programm Erasmus+

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Jäta sel aastal jõulukinkide pärast närveerimine vahele. Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Lähemalt

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Kõik teated