Töö täiskasvanutele/Work for adults 2.0

Projekti eesmärk on arendada töökohapõhist õpet (work-based learning), kasutades infokommunikatsioonitehnoloogia (IKT), sotsiaalmeedia ja uudseid digiõppe lahendusi.

Projekti raames arendatakse õppe efektiivsemaks muutmiseks koostööd tööandjatega. Koos praktikante vastuvõtvate asutustega töötatakse välja töökohapõhiseks õppeks sobivad meetodid ja protseduurid.

Projekti tulemused:
Parimate töökohapõhise õppe praktikate kirjeldus (meetodid, tööriistad, protseduurid ning hindamise ja tunnustamise viisid);
Õppeprotsessi kirjeldus erinevates keskkondades (auditoorne, töökohal, iseseisev õpe, grupiõpe, veebipõhine õpe) erinevatest vaatenurkadest (praktika asutus, õppija, õpetaja/koolitusasutus;
Oskuste ja kompetentside visualiseerimise uued mudelid ja protseduurid, kasutades sotsiaalmeedia ja digiõppe keskkondi;
Põhioskuste (N: lugemisoskus, arvutusoskus, digitaalsed oskused) hõlmamine kõikidesse tegevustesse.

Kasutades digiõppe lahendusi ja IKT vahendeid paranevad nii õppijate, õpetajate kui praktikaasutuste esindajate elukestva õppe oskused.
Tulemusi levitatakse loodaval projekti leheküljel ja sotsiaalmeedia kanalites.

Projekti partnerid:
Omnia, the Joint Authority of Education in Espoo Region (Soome) – koordinaator
Ikaslan/ Education & Mobility (Hispaania)
Finnish Folk High School (Rootsi)

Projekti kestus: september 2015 - august 2017

Rahastaja EL programm Erasmus+

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"

Oluline info õppijale kelle kursused toimuvad meie Kunstikeskuses, Vaksali 7

Kolmapäevast (22.03) alates on Vaksali tänav Riia ja Tiigi tn vahelisel lõigul teetööde tõttu liikluseks suletud! Kogu tänav rekonstrueeritakse, ehitatakse välja kergliiklusteed ja hoopis uue ilme saab jaamahoone esine.
Lisainfo Tartu linna kodulehel

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Kõik teated