Lilleseaded läbi aasta

Kursustel saadakse oskused korrektsete ja kaunite lilleseadete ja -kimpude loomiseks. Õpitakse märkama loodust enda ümber, suhtumist taimedesse. Kuna lilleseade on suuresti seotud aastaaegadega, õpitakse lihtsate looduslike vahenditega looma midagi ilusat ja toredat.

Floristikoolitus

Tööalane koolitus, mis on mõeldud lillepoes töötamisest huvitatutele. Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel.

Lilleseade algajatele

Lilleseade algkursus koosneb erinevatest teemadest. Teemade valik on vastavalt aastaajale (sügis, kevad) ja pühadele (jõulud, lihavõtted, vabariigi aastapäev jms.) Eriti suurt rõhku pannakse õige tehnika omandamisele ja praktilisele teostamisele.

Lilleseade edasijõudnutele

Lilleseadetes ja- kimputes kasutatakse Eesti Vabariik 100 temaatikat. Koolitusel õpitakse kuidas valmistada väärikas kimp presidendile.

Kursus oli hästi läbimõeldud ja korraldatud. Kõik jooksvad probleemid said kõrvaldatud ja õppeprotsess sujus hästi. Õpetused olid arusaadavalt ja huvitavalt edastatud. Äärmiselt mahlakas!
Karin, 39.a