Lilleseaded läbi aasta

Kursustel saadakse oskused korrektsete ja kaunite lilleseadete ja -kimpude loomiseks. Õpitakse märkama loodust enda ümber, suhtumist taimedesse. Kuna lilleseade on suuresti seotud aastaaegadega, õpitakse lihtsate looduslike vahenditega looma midagi ilusat ja toredat.

Lilleseade suvekool

Selle aasta suvekool toimub Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses. Suvekooli tegevus toimub viies grupis akrüül- ja õlimaalimine, joonistamine grafiitpliiatsi ja pastellidega, maalimine akvarelltehnikas ja maalimine intuitiivmeetodil ning lilleseadmine. Ootame nii algajad kui edasijõudnud huvilised. Kohtume suvekoolis, sest õppida on mõnus!

Lilleseaded tähtpäevadeks

Vastavalt temaatikale tehakse erinevaid seadeid ja kimpe, jälgides uuemaid trende. Õpitakse või korratakse peamisi lilleseade tehnilisi võtteid. Koolitus on mõeldud kõigile huvilistele.

Floristikoolitus

Tööalane koolitus, mis on mõeldud lillepoes töötamisest huvitatutele. Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel.

Kevad-suvised lilleseaded

Koolitus on mõeldud kõigile huvilistele kes armastavad lilli. Koolitusel õpitakse selgeks või tuletatakse meelde põhilised lilleseades kasutavad tehnilised töövõtted ning tutvustatakse uuemaid trende.

UUS! Lõngamandalad

Lõngamandala (hispaania keeles ojo de dios või Si'Kuli põlisrahvaste keeles) on spirituaalne villasest lõngast tehtud punutis, mille valmistamisel kasutatakse naturaalset puitu ja erinevat värvi naturaalseid villaseid lõngu. Selline punumise tehnika on pärit nii Põhja-Ameerika edela osast kui ka Mehhiko Huicholi põlisrahvastelt.

Projekt 60+ Lilleseaded ja -kimbud läbi erinevate aastaaegade

Valmivad erinevad kimbud ja seaded, arvestades vastavalt aastaajale ka taimmaterjaliga. Koduse meeleolu loomine väga erinevate lillede, okste, marjade, köögi- ja puuviljade, sambla jms.

Sügis-talvised trendid lilleseades

Kui moemaailm võtab eeskujuks Prantsusmaad, siis floristikas loob lillemoodi Holland. Kursusele ootame nii algajaid, kui ka "lilleseadepisikuga nakatanuid".

Jäin FLORISTI kursuse juhendajatega väga väga rahule, õiged inimesed õiges majas. Sisu ületas ootusi. Need õpetajad - Leili ja Tuuli on selle kursuse elu.
Marina, 27.a