Lilleseaded läbi aasta

Kursustel saadakse oskused korrektsete ja kaunite lilleseadete ja -kimpude loomiseks. Õpitakse märkama loodust enda ümber, suhtumist taimedesse. Kuna lilleseade on suuresti seotud aastaaegadega, õpitakse lihtsate looduslike vahenditega looma midagi ilusat ja toredat.

UUS! Samblagrafiti

Teadlikult ise sammalt kasvatades saab kujundada kauneid mustreid.

Lilleseade suvekool

Selle aasta suvekool toimub Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses. Suvekooli tegevus toimub viies grupis akrüül- ja õlimaalimine, joonistamine grafiitpliiatsi ja pastellidega, maalimine akvarelltehnikas ja maalimine intuitiivmeetodil ning lilleseadmine. Ootame nii algajad kui edasijõudnud huvilised. Kohtume suvekoolis, sest õppida on mõnus!

Kevad-suvised lilleseaded

Koolitus on mõeldud kõigile huvilistele kes armastavad lilli. Koolitusel õpitakse selgeks või tuletatakse meelde põhilised lilleseades kasutavad tehnilised töövõtted ning tutvustatakse uuemaid trende.

Floristikoolitus

Tööalane koolitus, mis on mõeldud lillepoes töötamisest huvitatutele. Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel.

Üle ootuste suurepärane FLORISTI koolitus, parimad koolitajad, keda annab otsida. Ma jäin väga rahule.
Erika, 51.a