Kodukoolitused

Kodukoolitustel saad nautida häid ja kasulikke koolitusi koduses õhkkonnas. Õdusad kursused toimuvad inimeste juures kodudes.

Me tuleme inimestele veel lähemale! Rahvaülikool saab sel sügisel 30 aastaseks. Selle olulise tähtpäeva puhul korraldame enneolematu kodukoolituste sarja.

Kodukoolitused on kodukohvikute ja kodunäituste ideede rahvaülikooli-poolne edasiarendus. Tartus avavad inimesed meeleldi oma kodud kunstile, kohvikutele ja loodame, et nüüdsest ka põnevatele kodukoolitustele.

Meil on hea meel, et esimene kodukoolitus on juba edukalt toimunud! Praktiline lühikoolitus "Kuidas kütta ahjusid õigesti ja tõhusamalt?" toimus 10.02 õhtupoolikul rahvaülikooli juhataja Maire Breede hubases elutoas. Vaata videomeenutust siit!

Kutsu meie kodukoolitus ka oma koju! Kirjuta meile, missugust koolitust Sa oma koju soovid! Kodukoolitus ei pea olema meie pakutud valikust. Kõik ideed on teretulnud! Me võtame ühendust, täpsustame üksikasjad ja kui asjaolud sobivad, siis saamegi Sinu juures koolitust korraldada. Väga erilisi tingimusi me ei eelda. Kodus peaks olema istekohad kümnekonnale inimesele ja külalislahke pererahvas. Koolituse kodu perenaisele või peremehele on osalemine loomulikult täiesti TASUTA.

JÄRGMISED KODUKOOLITUSED:

OTSIME KODU

  • Feng shui koduenergia praktiline analüüs ühe kodu näitel. L, 20.05 kell 10.30-13.30 Feng shui kui energiaõpetus ütleb, et ükskõik, kus me elame, kas eramus, kortermajas või ühiselamus, on alati võimalik luua harmooniline, mugav ja toetav elukeskkond just meile. Külastame ühte kodu, kus viime läbi praktilise feng shui nõustamise. Paku oma kodu selleks koolituseks! Kirjuta palun ene@rahvaylikool.ee

  • Viljapuude hoolduslõikus P, 2.04 kell 10-13.45. Paku oma koduaeda selleks koolituseks! Kirjuta palun kristiina@rahvaylikool.ee

  • Kevadine suurpuhastus: kiire ja efektiivne kodukoristus. Kas sulle tundub, et koristamine võtab liiga palju aega ja tulemus pole ikka see, mis vaja? Kaasaegseid vahendeid ja tarvikuid kasutades muutub koristamine palju efektiivsemaks ja pakub rohkem rahulolu. Kodukoolitusel selgub muuhulgas ka see, et särava tulemusega aknapesu polegi raketiteadus! Paku kodu ja toimumisaega selleks koolituseks! Kirjuta palun piret@rahvaylikool.ee

KODU ON LEITUD JA PALUME REGISTREERUMA

Fotojäädvustusi ahjukütmise kodukoolituselt. Peale teoreetilist sissejuhatust tegi pottsepp Paul (pildil vasakul) puust ja punaselt ette, kuidas on õige ahju kütta. Ahjukütmise teadus sai selgeks, maitsvad võileivad söödud ning kodu mõnusalt ja õigesti soojaks köetud.