Luksuslikud Werneri desserdid ja tassikoogid: Kevad 2018

Werneri kohviku peakondiiter Õie Pritson jagab tassikookide valmistamise nippe ja saladusi. Töötoad toimuvad Gustavi (Werneri) magusatöökojas, aadressil TEHNIKA 5.

Kursus toimub kevadsemestril 2018. Täpsem info selgub peagi. Kui olete huviline, jätke oma kontaktandmed siia.

Werneri kohviku maiustused ja suupisted valmivad käsitööna ja valmistatakse naturaalsest toorainest. Õpitoas osaledes saad osa tõelisest kondiitrikunstist ja endaga kaasa salaretseptid! Osalejad saavad ise oma tooted valmistada ja küpsetada ning ise ka tordikaunistused meisterdada. Töötoas valmivaga maiustatakse kohapeal mõnusas kohvilauas ja üht-teist saavad maitsta ka kodused ja sõbrad.

Õppe kogumaht on 4 akadeemilist tundi, iseseisvat tööd ega praktikat ei ole.

Juhendavad peakondiiter Õie Pritson ja kondiiter Kaisa Holm

Loe ka toredat artiklit koogikuninganna Õie Pritsoni kohta: https://wolt.com/blog/hq/2017/08/26/kuldse-kaed-ning-suda-werneri-ja-gustavi-ema-oie/

Hea kursuslane :

• Werneri koolitusel jagatud teadmised/retseptid on mõeldud ainult isiklikuks tarbeks. Retseptide levitamine ja jagamine mistahes viisil on keelatud.
  • Werneri koolituse retsepte on keelatud kasutada kommertslikel eesmärkidel.
  • Pildistamine ja igasugune muu jäädvustamine Gustavi tootmisruumides on keelatud, välja arvatud juhendaja loal õppeklassis, konkreetse õpitava teema puhul.

Juhendajad

Õie Pritson

Õie Pritson on Werneri kohviku peakondiiter. Tema teadmised, oskused ja entusiasm on imetlusväärsed ja neid ta jagab kogu südamest.

Õie on suurepärane näide elukestvast õppimisest. Ta täiendab end pidevalt kõige suuremate meistrite käe all.
2015.aasta kevadel käis ta koolitusel Moskvas, Aleksandr Kislitsyni nim.Rahvusvahelises Kulinaaria koolis VIP-Master, kus läbis kooli asutaja Aleksandr Kislitsyni Meistriklassi. Aleksandr on tunnistatud mitmel aastal Venemaa parimaks kondiitriks.
Õie tuli koolituselt suure pagasiga, mida nüüd tasapisi kohandab meie tingimustega. Ka töötubades saab nüüd kuulda Venemaa esikondiitrilt õpitud trikke ja ühes töötoas valmistatakse ka tema retsepti järgi kooki.

Kaisa Holm

Magusasõbrad kiirustage! Kohtade arv on piiratud (kuni 12 osalejat). Kuna kohad grupis täituvad kiiresti, kehtib registreerumistasu 10 eurot, mis arvatakse maha kursusetasust. Registreerimistasu ei kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele. Registreerumistasu tähtaeg (umbes nädal peale registreerumist) ja kursusetasu tasumise tähtaeg (3 nädalat enne kursuse algust) on kirjas meilis, mis saadetakse peale registreerumist.

Olen huviline

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |