Kodu ja köök

Kodukoolitused

Kodukoolitustel saad nautida häid ja kasulikke koolitusi koduses õhkkonnas. Õdusad kursused toimuvad inimeste juures kodudes.

Koduomaniku koolitussari

Pakume erinevaid õppepäevi koduomanikele, kes soovivad olla kursis ökonoomsema ja targema kodumajandamisega.

Kokandus

Üks kallis vanaonu ütles, et kõige kõrgem kunst on kokakunst. Kokanduskursustel saab õppida uusi ja põnevaid ning ka ammuilma unustatud vanu toiduvalmistamise viise, -nippe ja -tehnikaid. Töö toimub väikestes gruppides ja road valmivad koolitusel osaleja enda käe läbi.

Kuidas hakkama saada kodus elavate hallitusseentega

Ehitusmükoloogia uurib ehitistes ja nende ümbruses kasvavaid seeni, kellel on otsene või kaudne mõju ehitistele, nende konstruktsioonidele, sisekeskkonnale ning asukatele. Loengus saate teadmisi, kuidas jälgida oma kodus hallitusseente olemasolu ning millist tõrjet teha.

Maiuspalad

Kevadsemestril saab taas Werneri lemmikuid ja luksuslikke tassikooke tegema õppida, samuti toimub populaarne Lea kringitegu. Magusasõprade rõõmuks on meil taas Sefiiritegu ja pritstehnika.

Sisekujunduse ABC

Koolitusele ootame huvilisi, kes soovivad saada alusteadmisi eluruumide sisekujundusest.

Joogid

Õpitakse tundma rikkalikku ja põnevat õllemaailma nii degusteerides kui ka pruulimise nippe õppides. 2017 kevadel ka ootame avastama Jaapani joogikultuuri!