Käsitöö

Käsitöö: Mütsi kudumine

Mütsid on ühed väga olulised rõivaesemed, mis kaitsevad meie pead külma ja tuule eest. Igalühel meist on võimalus kujundada isikupärane müts ja antud mütsikursusel silmuskoe töövõtteid kasutades kududa just see OMA müts.

Käsitöö: Virve tikkimiskool

Tikkimine on looming - kõike, mida saab joonistada ja maalida, seda saab ka tikkida. Tikkimiskoolis saab edasi arendada kooliajal omandatud oskusi, mitmekesistada oma tööoskusi või õppida hoopis midagi uut. Klassikalisi tikkimistehnikaid ja rahvuslikku tikandit õpetab suurte kogemustega tikkimismeister Virve Valtmann-Valdson

Tikitud sussid ehk muhu pätid

Kursusel tikitakse ja õmmeldakse valmis riidest naiste sussid ehk Muhu pätid. Kahel esimesel korral on tikkimine, kahel korral on liistule panemine e. tallutamine.

Masintikkimine

Masintikkimise kursused on mõeldud nii tikkimismasina omanikele kui ka masintikkimisega alustada soovijaile.

Helkurehted

Kursus on mõeldud neile, kellele meeldib teha asju natuke teistmoodi ja edevamalt! Hädavajalikke helkureid, mis oleksid ühtlasi ka ehted, saavad teha endale kõik huvilised! Kursusel tutvume erinevate abimaterjalidega ja töövahenditega, millest kavandatakse ja kujundatakse isikupärane helkur.

Viimased pildialbumid

Virve tikkimiskool 2016

Kudumine ja heegeldamine kevad 2015

Virve tikkimisklubi kevad 2015

Vaata ka