Õmblemine

Õmblemine on tore töö, mille tulemusena valmib üsna kiiresti mingi praktiline ese. Paljudele inimestele annab õmblusoskus võimaluse omanäoliselt ja põnevalt rõivastuda, kuid õmblusmasina taga võib valmida ka ilus padi või seinapilt. Pakume erinevaid õmbuskursusi, kus saab omandada õmblemise algteadmisi ja oskusi, meeste- ja naisterõivaste konstrueerimist, koerariiete õmblemist, lapitööd ning veel palju muud huvitavat.

Kleitide õmblemine

Kleit on olnud läbi aegade kõige naiselikum rõivaese. Vastavalt ajastule võib kleit olla kallihinnaline ja klassikaline õhtukleit, põlvepikkune ja kahar või kirju ja vallatu minikleit. Meie kursustel õmmeldakse erinevat tüüpi kleite: igapäevaseid ja praktilisi, pilkupüüdvaid ja pidulikke.

Laste riiete õmblemine

Kursus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Kursustel omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks.

Õmblemine edasijõudnutele - õmblustehnoloogia

Õmbluskursused edasijõudnutele on mõeldud täiendkoolituseks neile, kellel esmased õmblusoskused juba olemas. Naiste kergete rõivaste õmblustehnoloogia koolitus koosneb 4 erinevast etapist.

Õmblusklubi

Õmblusklubi on mõeldud algajatele õmblushuvilistele, kes soovivad saada esmaseid õmblusoskusi kogenud juhendaja abiga. Iga osaleja saab õmmelda just seda, mida soovib ning juhendaja on abiks parima tulemuse saavutamisel. Võimalus on valida hommikuse ja õhtuse klubi vahel.

Viimased pildialbumid

Kleitide õmblemine 2016