Õmblemine

Lasteriiete õmblemine

Kursus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Kursustel omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks.

Naiste rõivaste konstrueerimine

Kursusel konstrueeritakse lõikeid naiste rõivastele. Oodatud on esmaste õmblusoskustega inimesed, kellel on soov õppida konkreetsete mõõtude järgi lõigete konstrueerimist.

Õmblemine algajatele

Ootame õmbluskursustele kõiki, kes on huvitatud õmblemisoskuste omandamisest ja täiendamisest. Kursustel omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi individuaalõmblemiseks. Õpitakse tundma kaasaegseid õmblusmaterjale ja - tehnoloogiat ning saadakse teadmisi erinevatest stiilidest ja hetkemoest.

Õmblemine edasijõudnutele - õmblustehnoloogia

Õmbluskursused edasijõudnutele on mõeldud täiendkoolituseks neile, kellel esmased õmblusoskused juba olemas. Naiste kergete rõivaste õmblustehnoloogia koolitus koosneb 4 erinevast etapist.

Õmblusklubi

Õmblusklubi on mõeldud algajatele õmblushuvilistele, kes soovivad saada esmaseid õmblusoskusi kogenud juhendaja abiga. Iga osaleja saab õmmelda just seda, mida soovib ning juhendaja on abiks parima tulemuse saavutamisel. Võimalus on valida hommikuse ja õhtuse klubi vahel.

Viimased pildialbumid

Kleitide õmblemine 2016

Lapitöö kevad 2015

Kardina disain ja õmblemine kevad 2015

Vaata ka

Jäin kursuse korraldusega väga rahule. Mul oli sellest väga palju kasu ja õppida. Juhandajaga jäin ka väga rahule. Hea oli kuulata ja koos asju läbi teha inimesega kes selle asjaga ise igapäevaselt tegeleb. Vaatan ise regulaarselt Rahva Ülikooli kodulehte ja kui miskit huvi pakub ja aega ja võimalust on siis ikka osalen. Igatahes juhendajale SUUR AITÄH!

Kadri