Lasteriiete õmblemine: Päevane

Kursus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Kursustel omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks.

Toimub Ainemaht Hind
24.01-14.02.2018
K kell 10 - 13
Vaksali 7
16 ak. tundi 88 €
Registreerima

Grupis on kuni 8 osalejat.

Teemad

• väike sissejuhatus teemasse
  • materjalide tutvustus ja valik (kvaliteet ja omadused)
  • lõigete ettevalmistamine õmblemiseks
  • toodete väljalõikamine ja õmblemine (4 teemat)
  • müts ja kaelus
  • retuusid või dressipüksid
  • dressipluus või t-särk
  • kleit või seelik

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 4 tundi iseseisvat tööd). Kursusel osaleja saab tunnis kasutada universaal- ja overlok õmblusmasinaid

Vaata ka koolitust tutvustavat videot

Juhendaja

Kristin Sulg

Kristin on lõpetanud Tallinna Kergetööstustehnikumi ja töötab AS Sangari peakonstruktorina. Rahvaülikoolis on juhendaja alates 2007. aastast.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |