Fotograafia

Fotograafia suvekool

Tartu Rahvaülikooli fotograafia suvekool toimub sel aastal Vormsi saarel Rumpo Mäe Talus. Suvekooli on oodatud nii algajad kui edasijõudnud. Vormsi suvekoolis on samal ajal ka hiina energiavõimlemise qi gongi grupp.

Fotokaamera ABC

Koolitus on Sinu jaoks kui tunned vajadust oma kaamerat paremini tundma õppida; kui Sul on segadus, millist programmi kasutada, kuidas õigesti säriaega määrata, miks pildid tulevad udused jne. Kursus sobib ettevalmistuseks fotograafia algkoolitusel osalemiseks.

Fotograafia algkoolitus

Koolitusele on oodatud fotohuvilised, kes teevad fotograafias esimesi samme ning soovivad, et lihtsast klõpsutamisest areneks välja fotografeerimine. Fotokaamera ABC kursusel õpitakse tundma oma fotokaamerat, see sobib ettevalmistuseks algkoolitusel osalemisele.

Fototöötlus Lightroom programmil

Adobe Lightroom'i võib käsitleda eraldiseisva fototöötlus tarkvarana, mida peamiselt kasutatakse RAW-formaadis failide töötlemiseks. Sellega aga programmi kasutusala ei piirdu, sest lisaks on see ka pildipanga haldustarkvara, pildiprogrammide ettevalmistus- ja esitlustarkvara jne. Antud koolituse käigus õpime põhjalikult tundma Adobe Lightroom võimalusi ja mooduleid.

Tootefoto

Koolitus on mõeldud fotograafiaga tegelejatele, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi täiendada tootefotode pildistamisel. Kursus annab praktilised oskused toote fotografeerimiseks kodustes tingimustes kasutades võimalikult lihtsaid abivahendeid. Käsitöömeistrid saavad nippe tootefotode tegemiseks, mis tõmbavad kliendi tähelepanu ja suurendavad seeläbi müüki. Katsetatakse erinevaid taustasid, valgusteid, valguse peegeldajaid ja muid võtteid.

Viimased pildialbumid

Loodusfotograafia kursus kevad 2012

Juhendaja Jaanus Järva fotod

Suvekool Muhu saarel suvi 2011

Suvekool Vormsil 2010

<p>Fotograafia, Feng Shui ja lilleseade suvekool Vormsil 2010.</p>

Vaata ka