Looduslike värvide valmistamine jõulukingiks: akvarellid

Damaso Ortiz ütleb endatehtud värvide kohta nii: värvide tegemine on rituaal enne kui nendega paberile loomingut teha.

Toimub Ainemaht Hind
24.11-1.12.2017
24.11 kell 17.30-18.15, 1.12 kell 17.30-19.00
Vaksali 7
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Miks peaks üldse ise vaevuma värvide tegemisega, kui neid saab osta ka poest? Põhjuseid on ju mitmeid.

• See on rituaal, osake kunstist
  • Saad teha just seda värvi, nagu ise tahad ja sellises koguses nagu tahad
  • Isevalmistatud värv on soodsam
  • Lisandub põnevus ja mängulisus

Ootame Teid koos lapsega, sõbraga, hea tuttava, naabriga jne. Hind kehtib kahele!

Teemad

• Esimesel korral tutvustatakse, milliseid töövahendeid on osalejal vaja hiljem kaasa võtta (pisikesed anumad, uhmer jms)
  • Akvarellvärvide tegemine
  • Guaššvärvide tegemine
  • Õlipastellide, õlivärvide ja laki tegemine

Värvide tegemiseks vajalikud komponendid on kursuse hinna sees.

Juhendaja

Damaso Ortiz

Damaso on lõpetanud Instituto Pedagogico Anton Makarenko pedagoogika eriala ja 1992 välismaalaste keeleõpetajate täiendkoolitus Madriidis. Eestis on õpetanud hispaania keelt alates 1992.a. Rahvaülikoolis aastast 1999.a.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |