Metallehistöö: Mustriga sõrmus

Sõrmuse kursus on mõeldud algajale. Eelteadmised metalli töötlemisest ei ole vajalikud. Kursuse eesmärgiks on sõrmuse valmistamine elementaarsete töövõtete abil, milleks on: punslite kasutamine, viilimine, jootmine, lihvimine.

Toimub Ainemaht Hind
2.12.2017
L kell 11 -14
Vaksali 7
4 ak. tundi 36 €
Registreerima

Teemad

  • Sõrmuse suuruse mõõtmine ja läbimõõdu järgi ümbermõõdu arvutamine
  • Töövahendite tundmaõppimine. ( Giljotiin, punslid, vasarad, puurmasin jne.)
  • Metalli ettevalmistamine, töötlemine
  • Viimistlemine

Kursusel tehakse vasest sõrmus. Kui osaleja soovib valmistada sõrmust hõbedast, siis tuleb hõbeda eest sularahas (vastavalt sõrmuse kaalule) juhendajale eraldi tasuda. Orienteeruv hind võib olla 5 - 13 eurot.

Juhendaja

Krista Lehari

Krista Lehari on alates 2006. a Vanalinna Hariduskollegiumi metalliringi juhendaja / Eesti Metallikunstnike Liidu esimees / Eesti Kunstiakadeemia õpetajakoolituse MA 2004 vabakutseline metallikunstnik 2002-2004 aksessuaaride disainer AS Baltikas 1995-1998 Eesti Metallikunstnike Liidu esimees 1994 vabakutseline metallikunstnik / Tallinna Kunstiülikool, metallikunstnik 1993 täiendõpe Soomes, Lahti kullasepakoolis. Krista tööd on Eesti Tarbekunsti- ja Disaini Muuseumi kogudes ja näitustel on osalenud alates 1992.a nii Eestis kui ka paljudes välisriikides. Ta on Eesti Kunstnike Liidu liige aastast 1994 ja O/Ü Autoriehe (A-Galerii) osanik ja firma Lummus disainer

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |