Sepatöö: 1

Koolitus toimub minigrupis- 2 osalejat. Õppetöö toimub soovi korral inglise keeles.

Toimub Ainemaht Hind
28.01.2018
pühapäev kell 10.00-17.00
Otepää vald Mägestiku küla Ketta talu sepikoda
7 ak. tundi 123 €
Registreerima

Sepatöö koolitus annab võimaluse kogeda sepatöö olemust ja mõtiskleda selle tähtsuse üle inimkonna ajaloos.

Mõista sepatöö erinevust teistest metallitöödest. Sepatöö on survetöötlemine, hõõguvkuuma terase voolimine vasaralöökide abil.

Sepatöö õppimise eesmärk on huviliste silmaringi laiendamine ja tegevuse käigus esmaste sepatöö oskuste omandamine.

Koolituse toimumise kuupäeva on võimalik kokku leppida koolitusjuht Kersti Kohtla kersti@rahvaylikool.ee.

Teemad

• Õpitakse tundma ääsi ja vasardamise tehnikat, kasutama sepakütust, tutvutakse tööriistadega
  • Esimene tööülesanne on lihtsa riidenagi valmistamine
  • Teise tööna valmib suure nael

Juhendaja

Mart Salumaa

1988.aastal Koondises Eesti Restauraator "Kolm seppa" sepaõpilane.
1989. aastal omistatud sepa II kategooria.
1999. aastal sepakoolitus Taani Lijre Ajaloo Arheoloogia Eksperimentaalkeskuses.
1988. aastast töötab Mart sepana, 2006. aastast sepp-pedagoogina Eesti Põllumajandusmuuseumis, Eesti Maaülikooli, Tartu Rahvaülikoolis.
2010. aastast ettevõtja RoheValge OÜ ning 2012. aastast sepp-pedagoog Eesti Põllumajandusmuuseumis.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |