Aime Asi kunstistuudio: erinevad tasemed

Sihtgrupi (60+) osalemist toetab osaliselt Hasartmängumaksu Nõukogu, hind 64 eurot.

Toimub Ainemaht Hind
19.09-7.11.2017
teisipäev kell 9.30-12.30
Vaksali 7
32 ak. tundi 119 €
Registreerima

Akrüülmaalipinnaks sobib peaaegu igasugune pind, peaasi, et see oleks rasvavaba. Lõuend, papp, paber, puit, puitkiudplaat...

Kursus toimub klubilises vormis, on koos nii algajad kui ka juba kogemusega harrastusmaalijad. Pühendumine ja keskendumine maalimisele maandab pingeid, tõstab eneseusku oma võimetesse, lisab positiivsust igapäevaellu. Maailm muutub värvikamaks ja rikkamaks.

Baaskoolituse teemad

Kõikidel täiskasvanutel on kooliajast alles mingi eelnev kogemus joonistamisest ja maalimisest, seega algajateks ei saagi kedagi nimetada. Juhendaja abil taastakse ja lihvitakse olemasolevaid teadmisi ja oskusi. Grupis maalides ühtlustuvad oskused lisaks õpetustele ka teistelt õppides.

• Praktiliste tööde kõrval läbitakse lühidalt teooria erinevatest tehnikatest, värviõpetusest, perspektiivist, valgusest, varjust, kompositsioonist.

Koolitusel kogetu põhjal ebakindlus kaob, mis tagab soovi iseseisvalt maalida, käia näituste, jälgida loodust ja seal toimuvat.

Jätkukoolitus

• Süvendatakse baaskoolitusel omandatud teadmisi erinevatest tehnikatest, värviõpetusest, perspektiivist ja kompositsioonist, valguse ja varju tähtsusest.
  • Ülesanded muutuvad keerukamaks. Maalide teemade valik on koostöös osaleja-juhendaja.
  • Akrüülvärvidele lisaks kasutatakse omaduste mitmekesistamiseks erinevaid selleks toodetud lisandeid.

Õppetöö kogumaht on grupiti erinev, lisandub iseseisev töö (järgmiseks tunniks idee kavandamine)

Algajatel on esimesel tunnil võimalus kasutada kooli materjale (värvid, pintslid, pliiatsid jms.). Alates teisest tunnist palutakse kaasa võtta oma töövahendid. Õigete töövahendite soetamist võib juhendaja soovi korral juhendada ja suunata. Maalitakse lõuendile või spetsiaalsele krunditud papile. Vajaminevat krunditud pappi saavad kursuslased osta kohapeal (maksumus ligikaudu 1,4 EUR). Maalikursuse grupis on 10-15 huvilist. Väiksema osalejate arvu korral otsustab kool kursuse toimumise. Juhendamine on individuaalne ning vastavalt maalihuvilise tasemele.

Juhendaja

Aime Asi

Aime on lõpetanud Tartu Kujutava Kunsti Kooli ja Tarbekunstiinstituudi. Ta on töötanud õpetajana Tartu Kunstikoolis ja Kaubamaja AS peakunstnikuna. Alates 2006.a. töötab Tartu Tarbijate Kooperatiivi kujunduskunstnikuna. Rahvaülikoolis õpetajana alates 1988.a.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |