Aime Asi kunstistuudio: projekt 60+ hommikune grupp

Info

Akrüülmaal on oma loomuselt igati tänapäevane ja moodne kunstiliik. Värv on vees lahustuv, kiiresti maalitav ja kuivab ruttu. Maalimiseks on võimalik kasutada pintslit, spaatlit või kasvõi aegunud pangakaarti :).

Toimub Ainemaht Hind
19.09-7.11.2017
teisipäev kell 9.30-12.30
Vaksali 7
32 ak. tundi 119 €
Registreerima

vanemaealistele soodustusega 60 eurot

Juhendaja

Aime Asi

Aime on lõpetanud Tartu Kujutava Kunsti Kooli ja Tarbekunstiinstituudi. Ta on töötanud õpetajana Tartu Kunstikoolis ja Kaubamaja AS peakunstnikuna. Alates 2006.a. töötab Tartu Tarbijate Kooperatiivi kujunduskunstnikuna. Rahvaülikoolis õpetajana alates 1988.a.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |