Robert Suvi kunstistuudio: projekt 60+ päevane grupp

Info

Kursusel osalemiseks ei ole olulised eelteadmised, peamine on soov maalida. Ja kõige olulisem - kõik saavad hakkama! Maalimise käigus saadakse teadmised õli- ja akrüülmaali tehnikatest, kompositsioonist, perspektiivist, räägitakse värvustest, valguse ja varju vahekorrast ning kindlasti ka töövahenditest.

Toimub Ainemaht Hind
29.09-10.11.2017
reede kell 14.00-17.00
Vaksali 7
28 ak. tundi 108 €
Registreerima

Reede päevasesse gruppi ootame vanemaealisi õpihuvilisi, neile on soodushind 54 eurot. Koolitust toeta Hasartmängumaksu Nõukogu.

Juhendaja

Robert Suvi

Haridustee:
1954-1962 Jõgeva Keskkool
1962-1967 Tartu Kunstikool - maaliosakond pedagoogika erialal
1970-1976 ENSV Kunstiinstituut - monumentaalmaal
1980-1981 Leningradi Repini nim. Kunstiakadeemia - ehitiste maalingud (stažeerimine)
Looming on seotud enamasti arhitektuuriga- freskod, mosaiigid, sgrafiitod, vitraažid erinevates asutustes.
Näitustel esineb 1977.aastast.
Õppejõuna töötanud/ töötab ENSV Kunstiinstituudis, Soome Joensuu Kunstiakadeemias, Sisekaitseakadeemias, Tallinna Euroülikoolis, Tartu Kõrgemas Kunstikoolis, Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledžis, Tartu Rahvaülikoolis.

Iive Joamets Kauge valgus 2014 õli,papp 55cmx48cm

Kärt Vaarman Loodus 2015 õli,papp

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |