Maalimise ja joonistamise suvekool Lammasmäel: maalimine akvarelltehnikas

Info

Akvarellmaalitehnika on kiire, teda on kerge kasutada, värvid on läbipaistvad ja erksad. Suvekoolis katsetatakse erinevaid akvarellmaalitehnikate võlusid, et saada paberile looduse meeleolud.

Toimub Ainemaht Hind
11-14.07.2017
T - R Lammasmäe Puhkekeskus
26 ak. tundi 265 €
Registreerima

Teemad

• erinevate loodusvormide maalimine
  • erinevate maastikuvaadete maalimine

Osalejal on kaasas isiklikud töövahendid: akvarellvärvid ja -paberid, erineva suurusega pintsleid, harilik pliiats, kustutuskumm, värvisegamisalus või tühjad topsikesed, kaanega veenõu ja kuivatuslapp.

Kooli poolt on kasutada alused paberi teipimiseks ja teip.

Maalimisel kasutatakse oma aluse toetuseks midagi loodusest- kivi, känd vms. Istumiseks palume kaasa võtta kas kokkukäiva tooli, poroloonaluse vms.

Õppetöö kogumaht on 26 tundi, millest 20 tundi on praktilist tööd, 6 tundi iseseisvat tööd.

Juhendaja

Lea Malin

Kunstiõpinguid alustasin TRÜ kunstikabinetis Kaljo Põllu käe all. Seal tegin oma esimesed akvarellid. Esimeseks töökohaks peale kunstiakadeemia lõpetamist oli Tartu Kunstkool, kus õpetasin kompositsiooni ja rahvakunsti. Hiljem olen olnud kunstiõpetajaks erinevates koolides. 1984.aastal tegin oma esimesed raamatuillustratsioonid akvarelltehnikas. Illustreerimisel ja maalimisel kasutangi peamiselt akvarelli. 2016.a. lõpetasin Tartu Kunstikooli trükimeedia kujundaja-küljendaja erialal. Kõige rohkem köidab mind raamatute kujundamine. Igal suvel pean saama loodusesse maalima.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |