Fotomeigi individuaalkoolitus

Info

Fotomeigi individuaalkoolitus on eelkõige mõeldud fotograafidele. Fotograafi oskus ise fotomeiki teha lihtsustab fotode järeltöötlust arvutis ja annab konkurentsieelise teiste fotograafide ees.

Toimub Ainemaht Hind
29-30.03.2017
K ja N kell 10-14.30
Karramel Stuudio, Sõpruse pst 2
10 ak. tundi 750 €
Registreerima

Õppetöö koosneb teooriast ja praktilistest ülesannetest. Individuaalõppess pühendub juhendaja ainult Teie õpetamisele. Koolitusel kasutatakse Jane Iredale mineraalkosmeetikat ja Make Up Studio meigivahendeid. Kõik vajaminevad vahendid on koolitusel olemas. Modellid praktiliste tööde läbiviimiseks leiab Teile juhendaja.

Teemad:

1 päev:

• Tööeetika, meigitarvikute, töövahendite ja toodete tundmine. Näohooldus, nahatüübid, värvideooria. • Erinevad kulmukujud, kulmude korrigeerimie ja värvimine. Kuidas näonahka meikimiseks ettevalmistada, meigipõhja tegemine jumestuskreemiga. • Erinevad näokujud ja kuidas nägu modelleerida. Erinevate põsepunade tekstuuride tundmine ja tehnikate kasutamine. • Erinevad silmakujud, silmakujude korrigeerimine ja silmameigi hajutustehnikad. • Kerge fotomeik • Juhendatud praktika modellil

2 päev

• Tugev fotomeik. • Juhendatud praktika modellil. • Kursuslane teostab iseseisvalt fotomeigi modellil.

Juhendaja

Helis Künnap

Lapsena tahtsin saada näitlejaks, moekunstnikuks või juuksuriks. Aga nüüd, eneselegi üllatuseks, avastasin fotograafia, mis võimaldab kõik need oskused ühendada. Olen tegelnud ka tantsimisega ning see aitab mul näha, millistes poosides inimene kõige paremini pildile jääb.
Huvist sai tõsine hobi ja see viis mind õppima fotograaf Jaanus Järva kursusele. Nüüdseks on meist saanud head sõbrad ja koostööpartnerid.
Olen Karramel Stuudio omanik ja tegutsen seal fotograafi ja jumestajana. Olen läbinud ka Glow Make-up profimeigikoolituse ja teen Teid Karramel stuudios enne pildistamist ilusaks.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |