Kuiva ja küpse näonaha hooldus: Projekt 60+

Info

Koolitusel antakse ülevaade naha anatoomiast, füsioloogiast, kuidas hooldada kodus kuiva ja/või küpset nahka.

Toimub Ainemaht Hind
T, kell 11-13.15
Vaksali 7
3 ak. tundi 11 €
Registreerima

Ootame kursusele vanemaealisi õpihuvilisi. Kursus on soodushinnaga, koolitust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Juhendaja

Marju Maasing

On lõpetanud Tartu Ülikooli Haridusteaduskonna, magistriõppe ja Mainori Kõrgkooli, rakenduskõrgharidusõpe rakenduspsühholoogia (teenindusjuhtimise suund) ning Tartu Iluravi Erakooli kosmeetiku eriala.

Varem on ta töötanud kosmeetikuna, kosmeetika erialaõpetajana (IREKis) ja Iluravi Rahvusvahelise Erakooli direktrissina. On ka Eesti Kosmeetikute Liidu liige. Hetkel töötab Ailiita Ilustuudios. Eriti huvitav on Marju jaoks mahekosmeetika.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |