Jooga: Annika Kundalini jooga naistele 2.

Kundalini jooga tundides õpetatakse hingamisharjutusi, keha asendeid, käte mudrasid, kuulatakse mantraid, mediteeritakse, lõõgastutakse. Igas tunnis on erinev teema. Igaüks saab harjutusi teha täpselt omas tempos, jälgides iseenda keha, kõik saavad hakkama ja hea enesetunde! 2.11. seisuga on grupis 2 vaba kohta!

Toimub Ainemaht Hind
6.11-11.12.2017
E kell 19.00-20.15
Pepleri 4
10 ak. tundi 48 €
Registreerima

Kundalini jooga õpetused on meieni toonud kundalini jooga meister Joogi Bhajan. Tema eesmärgiks oli kasvatada inimeste huvi spirituaalse ja tervisliku eluviisi vastu. Joogi Bhajani põhiline sõnum oli: „Sinu sünniõigus on olla terve, õnnelik ja püha.“

Naistel on eriti vajalik tunnetada oma sisemist väge, et kogeda armastust ja eneseteostust. Meid ümbritsev keskkond on varmas ütlema, mis on meis valesti, mida on vaja muuta, mis ei vasta normidele. Väljastpoolt tulevaid nõudmisi kuulama jäädes muutume aga hoopis ebastabiilseks, surume end mingitesse võõrastesse raamidesse ja võtame omaks väljamõeldud ideaale. Imestame, kuhu on kadunud turvatunne ja loomerõõm. Harjumus teha igapäevaseid praktikaid, näiteks jooga harjutusi, aitab muutuda vastupidavamaks ja tugevdada eluväge. Nii saabub parem kooskõla iseendaga ja kogu eluga.

„Ainus, mille jaoks sinu keha ja meel on sulle antud, on sinu hing. Kui sa teenid oma hinge, oled õrn, rahulik ja rahumeelne. Iga kord kui teenid oma ego, oled arg ja kartlik.“ — Joogi Bhajan.

Vajalikud on mugavad riided (saab vahetada enne tunni algust), matt (võib kasutada ka kooli omi), pleed või suurem sall enda katmiseks lõõgastumise ajal.

Kundalini joogast võid rohkem lugeda siit: http://www.kundaliniyoga.ee/et/kundalini-jooga/mis-on-kundalini-jooga

Juhendaja

Annika Reinumägi

Annika kutsub sind tervise teekonnale koos kundalini joogaga, et saavutaksid parema kooskõla iseendas ja tooksid oma ellu rohkem energiat, rõõmu ja teadlikkust.

Koolitaja Annika Reinumägi on lõpetanud rahvusvahelise Karam Kriya kundalini jooga õpetajate koolituse ja 2016. aasta algusest alates andnud ka ise joogatunde. Kundalini jooga on tema kirg olnud küll juba kümme aastat. Annika on lõpetanud Tartu Ülikooli keemia eriala ja töötanud riiklikus meditsiinisüsteemis. Viimase kümne aasta jooksul on tema ellu tulnud peale kundalini jooga veel idamaade massaaž (Shindo ja Tuina), erinevad energeetilised teraapialiigid nagu Reiki (meistriõpe), vabastav hingamine (õpetajate koolitus), kristalliteraapia, energeetiline psühholoogia ehk mõtteväljaravi, rakenduslik kinesioloogia. Soovides jagada oma teadmisi ja innustada ka teisi äratama ning väljendama iseendas peituvaid andeid, on Annika asutanud tervise edendamisega tegeleva ettevõtte Terviseviis, mis muuhulgas pakub ka valgusteraapiat. Annika Reinumägi on sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja ja kuulub Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingusse: http://www.kundaliniyoga.ee/et/kontakt/19-categories-est/opetajad/220-annika-reinumagi

JOOGATUNNI AEG - SEE ON AEG VÕETUD IGAÜHE ENESE JAOKS

Jooga on pidev õppimine, oma elumustrite teadvustamine ja muutmine. Siin ja praegu olemine täiuslikus meelerahus on jooga kõrgeim aste. Kuid tähtsaim on sõnum: elada iga päeva täiuslikult ja tasakaalukalt, hoida kõige elavat, olla eetiline ning toetuda oma sisemisele puhtale tunnetusele, vähendades nii kannatusi (Maimu Opmann).

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |