Massaaži ABC, Hiina massaaž Tuina: Guasha massaaž algajale

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed massaaživõtted, sügissemestril on võimalik õppida traditsioonilist idamaade ravimassaaži Tuinad, mida on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud, oodatud on kõik, kes soovivad uusi teadmisi ja kogemusi.

Kursus toimub kevadsemestril 2018. Täpsem info selgub peagi. Kui olete huviline, jätke oma kontaktandmed siia.

Massaaž on ideaalne vahend pingete leevendamiseks ja enesetunde parandamiseks. Kui selle ravimeetodiga põhjalikumalt tegeleda, avastad enda jaoks sügavama tasandi, kus erinevad energiad toimivad ja üksteist vastastikku mõjutavad. Kuigi põhjalikemate oskuste omandamiseks tuleb õppida kaua ja järjepidevalt, on see teekond inspireeriv ja toob kergendust kohe algusest peale.

Õppepäevadel omandad elementaarsed massaaživõtted, mille tulemusel muutub massaaži tegemine nauditavaks nii Sulle kui Sinu lähedastele ja sõpradele. Õpitavad massaaživõtted põhinevad hiina massaažil Tuina. See on hiina meditsiini pärl ning teda loetakse üheks vanimaks massaaži liigiks. Massaaži eesmärgiks on taastada qi energia vaba voolamine ning läbi selle saavutada harmooniat ja tasakaalu. See aktiveerib üldtoonust ning maandab stressi.

Hiina massaaži tehakse läbi lina või mugavas puuvillases riietuses. Harjutatakse paarides.

Teemad:

• massaažiteooria aluseid;
  • mida ja milleks teha;
  • tehnikad ja võtted.

Kui sinus on sõnulseletamatut headuse jagamise vajadust ja oled sisimas jäärapäiselt heasoovlik, siis on see kursus just Sulle!

Tagasisidet eelmiselt kursuselt:

Olen varem raamatutest massaaži võtetest lugenud ja lähedasi nö mudinud, aga koolituspäeval sai praktiliselt läbi proovida erinevaid võtteid professionaali juhendamisel, see andis enesekindlust juurde. Mulle meeldis, et proovisime läbi väga konkreetse võtete järjekorra. Inga

Arvasin, et nii lihtne see massaaži õppimine pole, aga mu üllatuseks on ühe päevaga omandada võtted lõõgastava massaaži tegemiseks. Õpetaja rääkis väga huvitavalt massööride erinevatest stiilidest, suhtumisest jne, sain aru, miks vahel on peale massaaži nii hea tunne, miks vahel mitte. Alla

Massaaži tegemine muutub nüüd efektiivsemaks, väga kasulikud nipid ja võtted. Enno

Juhendaja

Jüri Mälk

Massaaži juurde leidis ta tee 2002 aastal "Tuina - Hiina massaažikoolituse OÜ" kursustel, kus on lõpetanud ka kursused edasijõudnutele.
Esimene kogemuste omandamine massaaži alal toimus Viimsi Spa?s. Seejärel Pühajärve puhkekodus ning edasi erinevate jalgpalliklubide juures Eestis. "Tartu Ülikool/Rock" massöörina ning võrkpalli klubis "Tartu Pere Leib" - füsioterapeudina.
Samas omab Jüri erapraksise näol ka 7 aasta pikkust töökogemust, kus on aidanud patsiente selja-, pea- ja kaelavalude korral. Alati on esikohal patsient ning eesmärgiks probleemist võitu saamine. Teda iseloomustavad sõnad põhjalikkus, analüüsivõime ning avatus. Ise kutsub ta enda massaaži stiili naljatlevalt "Klassikaliseks Eesti ravimassaažiks".

Olen huviline

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |