Massaaži ABC, Hiina massaaž Tuina: Kaela-, turja- ja peamassaaž

Info

Õpingutel kasutame silikoonist kuppe ja õli. Räägime kupumassaaži erinevatest mõjudest ja kasutamise võimalustest. Õpime kasutama erinevaid kasulike massaaži tehnikaid ja leidma inimkehas esinevatele probleemidele lahendusi läbi kupumassaaži. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud, oodatud on kõik, kes soovivad uusi teadmisi ja kogemusi.

Toimub Ainemaht Hind
9.04.2017
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4
7 ak. tundi 42 €
Registreerima

Kupumassaaži kursuse tutvustus: Kupumassaaž vähendab lihaspingeid, trimmib nahka, puhastab poore, parandab kudede ainevahetust ja naha funktsionaalset aktiivsust, siseorganite tööd ja verevarustust ning tõstab naha kaitse- ja regeneratsioonivõimet. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupp imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka. Selle tulemusena saab kudesid intensiivsemalt töödelda, ning parandada organismi lümfi- ja vereringet. Kupumassaaž töötleb hästi ka tselluliiti. Massaaži alustatakse ja lõpetatakse klassikalise massaaži võtetega. NB! Kupumassaaži puhul võib massaažijärgsel päeval esineda kergeid verevalumeid (samuti kui kuppude asetamisel ravi eesmärgil). See on normaalne nähe ja möödub paari päevaga. Soovi korral võib kohapeal endale kupud osta (neljase komplekti hind on 20 eurot), arveldamine sularahas. Palume kaasa võtta 1 saunalina, 1 käterätiku ja vahetusjalatsid.

Juhendaja

Jüri Mälk

Massaaži juurde leidis ta tee 2002 aastal "Tuina - Hiina massaažikoolituse OÜ" kursustel, kus on lõpetanud ka kursused edasijõudnutele.
Esimene kogemuste omandamine massaaži alal toimus Viimsi Spa?s. Seejärel Pühajärve puhkekodus ning edasi erinevate jalgpalliklubide juures Eestis. "Tartu Ülikool/Rock" massöörina ning võrkpalli klubis "Tartu Pere Leib" - füsioterapeudina.
Samas omab Jüri erapraksise näol ka 7 aasta pikkust töökogemust, kus on aidanud patsiente selja-, pea- ja kaelavalude korral. Alati on esikohal patsient ning eesmärgiks probleemist võitu saamine. Teda iseloomustavad sõnad põhjalikkus, analüüsivõime ning avatus. Ise kutsub ta enda massaaži stiili naljatlevalt "Klassikaliseks Eesti ravimassaažiks".

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |