Refleksoloogia ehk tsooniteraapia: Kõrva, pea ja näo tsoonid

Info

Refleksoloogia e. tsooniteraapia on surve rakendamine spetsiaalsete sõrmetehnikate abil kehapiirkondi ja -osi peegeldavatele punktidele käel, jalalabal või mujal inimese kehal. Selle abil saab keha õpetada lõdvestuma, stressist vabanema, taastuma ja tervenema.

Toimub Ainemaht Hind
20.05.2017
L kell 10.00-16.15
Pepleri 4
7 ak. tundi 40 €
Registreerima

Teeme tutvust näol paiknevate refleksoloogiliste punktidega. Uurime lähemalt, millest räägivad näo piirkonnad ja kuidas kasutada näol asetsevaid punkte erinevate vaevuste leevendamisel. Näiteks pea-, selja, kaelavalude korral.

Kõrva punktid asuvad kõrvalestal kindla mustri järgi. Organite või kehapiirkondade asukoht vastab tagurpidi looteasendile. Uurime lähemalt, kuidas peegeldub inimese keha kõrvalestale. Teeme tutvust kõrva punktidega ja õpime neid mõjutama.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |