Füsioterapeudi soovitused igapäevaeluks

Kogenud füsioterapeut Ave Kängsepp õpetab ergonoomilisi seisu-, istumist- ja puhkamisasendeid, samuti tööergonoomikat ja treenimist kodus. Ootame osalema vanemaealisi inimesi vanuses 60+. Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Kursuse tunniplaan

Grupp Toimub M* Juhendaja(d) Hind
 Projekt 60+
28.04-5.05.2017
R, 28.04. ja 5.05. kell 9.00-11.15
Pepleri 4
6 Ave Kängsepp 18 €

* Kursuse maht akadeemilistes tundides

Füsioterapeudi soovitused igapäevaeluks: projekt 60+

Kogenud füsioterapeut Ave Kängsepp õpetab ergonoomilisi seisu-, istumis- ja puhkamisasendeid, samuti tööergonoomikat ja treenimist kodus. Ootame osalema vanemaealisi inimesi vanuses 60+. Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu. Grupp on täitunud, soovijaid registreerime ootenimekirja juhuks, kui on loobujaid.

Kursusel õpitakse, milline on hea asend seismiseks, istumiseks ja kuidas valida tooli; milline on hea kehaasend keha lõdvestamiseks ja puhkamiseks; kuidas teha keha ja eriti liigeseid säästvalt erinevaid kodutöid, kuidas koormust jaotada (tööd lihtsustada) ja keskkonda selleks kohandada.

Õpitakse ka seda, mida kodusel treenimisel silmas pidada: kuidas kuulata oma keha ja enesetunnet, et treening oleks paras ja tooks kasu; millele tähelepanu pöörata erinevate haigusseisundite korral (osteoporoos, vererõhu probleemid, valutavad liigesed, kehakaal,...)