Füsioterapeudi soovitused igapäevaeluks

Kogenud füsioterapeut Ave Kängsepp õpetab ergonoomilisi seisu-, istumist- ja puhkamisasendeid, samuti tööergonoomikat ja treenimist kodus. Ootame osalema vanemaealisi inimesi vanuses 60+. Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Grupp Toimub M* Juhendaja(d) Hind
 1., HMN projekt 60+
10-24.10.2017
T, 10.10. ja 24.10. kell 14.30-16.45
Pepleri 4
6 Ave Kängsepp 36 €

* Kursuse maht akadeemilistes tundides

Füsioterapeudi soovitused igapäevaeluks: 1., HMN projekt 60+

Kogenud füsioterapeut Ave Kängsepp õpetab ergonoomilisi seisu-, istumist- ja puhkamisasendeid, samuti tööergonoomikat ja treenimist kodus. Ootame osalema vanemaealisi inimesi vanuses 60+, neile on soodushind 18 eurot. Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Kursusel õpitakse, milline on hea asend seismiseks, istumiseks ja kuidas valida tooli; milline on hea kehaasend keha lõdvestamiseks ja puhkamiseks; kuidas teha keha ja eriti liigeseid säästvalt erinevaid kodutöid, kuidas koormust jaotada (tööd lihtsustada) ja keskkonda selleks kohandada.

Õpitakse ka seda, mida kodusel treenimisel silmas pidada: kuidas kuulata oma keha ja enesetunnet, et treening oleks paras ja tooks kasu; millele tähelepanu pöörata erinevate haigusseisundite korral (osteoporoos, vererõhu probleemid, valutavad liigesed, kehakaal,...)