Hiina meditsiin: Naise tervis ja ilu: 1

Info

Koolitusel tutvustatakse naise tervist ja ilu mõjutavad tegureid Hiina traditsioonilise meditsiini seisukohast. Tehakse ka hingamisharjutusi ja õpitakse tsoonipunktide abil organismi seisundi mõjutamist.

Toimub Ainemaht Hind
25.03.2017
L kell 14.00-17.15
Pepleri 4
4 ak. tundi 22 €
Registreerima

Sisu:

• Kuidas läbida menopaus ilma vaevusteta?
  • Praktiline hingamisharjutus.
  • Praktiline harjutus - liigutada vett meie sees ja äratada üles naiselikkus.
  • Naise ilu, looduse loomulik näokohendus.
  • Kuidas saame mõjutada kogu organismi tsoonipunktide abil, mis asuvad näol? Praktiline tegevus paarides. Kaasa võtta väike käterätik, soovitav on tulla ilma meiki kasutamata. Palun võtke kaasa ka väike lauapeegel, et saaksite näopunkte leida.

Juhendaja

Triina Mänd

Triina on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna treener-õpetaja erialal. Õppinud ja praktiseerinud 1997.aastast hiina traditsioonilist meditsiini, omab sellealase loodusterapeudi kutsetunnistust. Lisaks on Triina õppinud qi gong`i (Eesti Neijingi Koolis), läbinud Zhong Yuan qi gong`i I astme, Ulvi Rataseppa juhendamisel. Praktiseerinud qi gong`i ja taiji`d chen stiili meister Cui Shikai juhendamisel. Ta on täiendanud teadmisi aroomteraapias, klassikalises ja yumeiho massaažis ning reikis. Praegu jätkab soome pärimusliku massaaži, hiina traditsioonilise meditsiini ja hiina kalligraafia alaseid õpinguid.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |