Liblikmassaaž

Liblikmassaaži võib õppida igaüks, kes soovib õrna ja tervendavat puudutust jagada oma pereliikmetele ja sõpradele. Samuti sobib professionaalseks kasutamiseks massööridele ja teistele kehaterapeutidele klienditöös.

Liblikmassaaži kasutatakse eluenergia suurendamiseks/ergutamiseks, seest poolt väljapoole liikuva energia voolu avardamiseks. Liblikmassaaž taastab eluenergia loomuliku voolamise peale traumasid, haigusi, leevendab stressi ja soodustab keha bioloogiliste funktsioonide loomulikku toimimist; tugevdab sidet vanemate ja laste vahel; beebidel tervendab sünnistressi ja gaasivalusid; rahustab hüperaktiivseid lapsi. Liblikmassaažil on soodne mõju ka vanade traumade tervendamisel taastades kehas terviklikkuse tunde. Koolituse viib läbi Ly Lobjakas. Ta peab hästi toimivaiks teraapiaid, milles on ühendatud kehatöö ja verbaalne teraapia, seetõttu on väga inspireerunud neli aastat tagasi Eestisse jõudnud liblikmassaažist ja teistest Eva Reichi leebe bioenergeetika meetoditest. Kuula intervjuud Alar Tamminguga, kes räägib Wilhelm ja Eva Reichi töödest http://arhiiv.err.ee/vaata/traditsiooni-tarkus-traditsiooni-tarkus-keha-psuhholoogia-rajaja-william-reich Loe http://hingamine.ee/artiklid/ Liblikmassaaži abil lõdvestunuks.

Õpiväljundid Edukas koolituse läbinu

  • Tunneb liblikmassaaži põhialuseid
  • Kasutab liblikmassaaži põhivõtteid Õppe kogumaht on 7 akadeemilist tundi, iseseisvat tööd ega praktikat ei ole. Päevakavas on 2 lühikest pausi (kokku 30 minutit) ja lõunapaus (45 minutit). Õppekeskkond: Meie õpperuumid on kujundatud täiskasvanute õppeks, kus on olemas kõik õppetööks vajaminevad vahendid. Lõpetamise tingimused: koolitusel osalemine Väljastatav dokument (soovi korral): tõend Õppekavarühm: 720 Tervis (üldine)

Liblikmassaaž. Suurepärane. Meeldis, et grupp oli väike ja sai praktiliselt palju teha. Super õpetaja! Sooja tunde jättis kogu korraldus ja ka koolitusjuht Ene on särav ja nii avatud suhtlemisega. 

Moonika (40)