Mahekosmeetika ja seebid

Mahekosmeetika kursused sobivad kõigile huvilistele, kes soovivad valmistada looduslikku ja sünteetiliste ainete vaba kosmeetikumi endale ja oma lähedastele. Kasutades mahetooraineid saame luua just teie nahale sobiva värsketest looduslikest komponentidest segatud toote. Kursuste käigus omandatud oskused ja teadmised aitavad hoolitseda oma naha eest ja pakuvad naudingut luua endale isiklik kosmeetikasari.

Seebi valmistamine seebikiviga

Õppepäeval valmib külmprotsess-meetodil seep. Seebitegemise juures kasutatakse seebikivi e. naatriumhüdroksiidi ja taimseid rasvu/õlisid ning lisada võib ka näiteks meresoola, savi, mooniseemneid, lilleõisi jms.

UUS! Kodune seebitegu

Kodukoolitusel valmistame lihtsate töövõtetega glütseriinseepe.

Loodusliku šampooni valmistamine

Poeriiulid on lookas erinevatest juuksehooldustoodetest, kuid Sina ei ole sellegipoolest endale sobivat leidnud. Oled mõelnud, et ei sooviks oma juustesse ja peanahale tavašampoonides sisalduvaid silikoone, parabeene jms. Samas tundub ka leivapuru ja munakollasega juuksepesu liialt tülikas … Kasutada võiks ju ka spetsiaalset seepi, ent vedel šampoon tundub ikka kõige harjumuspärasem. Ent kuidas ja kas üldse ise šampooni teha?