Loodusliku šampooni valmistamine

Kursusel valmib naturaalne vedelšampoon.

Toimub Ainemaht Hind
26.11.2017
P, kell 11-12.30
Vaksali 7
2 ak. tundi 22 €
Registreerima

Poeriiulid on lookas erinevatest juuksehooldustoodetest, kuid Sina ei ole siiski endale sobivat leidnud. Soovid kasutada šampooni, mis ei sisaldaks silikoone ja parabeene. Samas tundub ka leivapuru ja munakollasega juuksepesu liialt tülikas. Kasutada võiks ju ka spetsiaalset seepi, ent vedel šampoon tundub ikka kõige harjumuspärasem. Ent kuidas ja kas üldse ise šampooni teha?

Kursusel valmib vedelšampoon - täiesti naturaalne

Katsetatakse paari erinevat varianti ning iga osaleja saab endale koju pudelikese uut šampooni. Kõik vajalikud materjalid sisalduvad kursuse hinnas.

Õppe kogumaht: 2 akadeemilist tundi (auditoorne ja praktiline töö)

Juhendaja

Inga Silm

Maheseepide valmistamisega alustas Inga aastal 2004. Peagi lisandusid tema tootevalikusse kreemid, palsamid ja šampoonid ning alates 2009. aastast jagab Inga õpetust ka Tartu Rahvaülikoolis.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |