Tervis ja ilu

Tervendamine ja tervisedendus

Pakume erineva temaatikaga kursusi ja loenguid tervislikust eluviisist ja alternatiivteraapilistest võimalustest. Uusi õppijaid ootame juba populaarseks saanud kursustele, lisaks pakume uut põnevat.

Liikumine

Siit leiate jooga, Pilatese võimlemise ja Qigongi kursused. Uus on seljapingetest vabastava jooga kursus. Kursused moodustavad terviku, juhendaja jälgib igal nädalal kõigi arengut ja saab suunata lähtuvalt iga osaleja individuaalsusest.

Mahekosmeetika ja seebid

Mahekosmeetika kursused sobivad kõigile huvilistele, kes soovivad valmistada looduslikku ja sünteetiliste ainete vaba kosmeetikumi endale ja oma lähedastele. Kasutades mahetooraineid saame luua just teie nahale sobiva värsketest looduslikest komponentidest segatud toote. Kursuste käigus omandatud oskused ja teadmised aitavad hoolitseda oma naha eest ja pakuvad naudingut luua endale isiklik kosmeetikasari.

Näohooldus ja jumestamine

Siit leiate enda jumestamise ning iluprotseduuride koolitusi.

Viimased pildialbumid

Jumestuskoolitus algajatele kevad 2017

Vaata ka

Olin üsna palju psühholoogia raamatuid lugenud ja enda meelest palju tarkust omandanud, aga millegi pärast ei suutnud seda eriti ellu rakendada. Olen rahul, et tulin kursusele, hoopis teine asi on kõik praktiliselt läbi teha, väga oluline on teistega jagamine ja muidugi vaimustav õpetaja! Praegu tundub küll, et muutuste ellutoomine on nii lihtne. Kai, 35 ___________________________________ Mulle meeldib rahvaülikooli avatud õhkkond ja sõbralik suhtumine, tulen siia kindlasti tagasi. Anne, 48
.