Tervis ja ilu

Tervendamine ja tervisedendus

Pakume erineva temaatikaga kursusi ja loenguid tervislikust eluviisist ja alternatiivteraapilistest võimalustest. Uusi õppijaid ootame juba populaarseks saanud kursustele, lisaks pakume uut põnevat.

Liikumine

Siit leiate jooga, Pilatese võimlemise ja Qigongi kursused. Uus on seljapingetest vabastava jooga kursus. Kursused moodustavad terviku, juhendaja jälgib igal nädalal kõigi arengut ja saab suunata lähtuvalt iga osaleja individuaalsusest.

Mahekosmeetika ja seebid

Mahekosmeetika kursused sobivad kõigile huvilistele, kes soovivad valmistada looduslikku ja sünteetiliste ainete vaba kosmeetikumi endale ja oma lähedastele. Kasutades mahetooraineid saame luua just teie nahale sobiva värsketest looduslikest komponentidest segatud toote. Kursuste käigus omandatud oskused ja teadmised aitavad hoolitseda oma naha eest ja pakuvad naudingut luua endale isiklik kosmeetikasari.

Näohooldus ja jumestamine

Siit leiate enda jumestamise ning iluprotseduuride koolitusi.
Kursus pani nii mõnelegi asjale teisiti vaatama. Lastega suhtlemine on läinud palju paremaks. Inspireeriv juhendaja ja parimad grupikaaslased! Aitäh! Jaan, 42 ________________________________ Sain teadlikumaks endast ja olen seadnud uued eesmärgid elus. Hanno, 31
.