Tartu Rahvaülikooli esilehele

Ettevõtluskoolitus (äriplaani koostamisega)

Koolituse eesmärgiks on tõsta osalejate ettevõtlusaktiivsust, nõustada koolitatavaid äriplaani koostamise ja arendamise osas. Kursuse lõppedes valmib igal osalejal äriplaan, mis on aluseks ettevõtjana tegutsemisel.Pakume väärtuslikke praktilisi nõuandeid ja teadmisi ettevõtte käivitamiseks ja edukaks toimimiseks. Lektoriteks on kogenud ja praktiseerivad väga head oma ala spetsialistid.Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel.Küsi lisainfot ja abi koolitusjuhilt - Piret Tegova, piret@rahvaylikool.ee, 5330 5205

Koolitus toimub:2.10-11.12.2017 E ja N kell 12 - 16Vaksali 7
Maht:96 akadeemilist tundi
Hind:645 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Juhendajad on veel Mehis Adamson, Irena Lümat ja Kristi Vahur

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Teemad:

• Ettevõtlus - ettevõtluse olemus, põhimõisted, ettevõtluse ülesanded, ettevõtluse vormid
  • Äriplaan - äriidee analüüs, äriplaani koostamise põhimõtted, struktuur, ettevõtluskeskkonna analüüs
  • Tooted ja teenused, kliendirühmad
  • Turunduse põhimõtted
  • Äriseadustik, õigusaktidega sätestatud nõuded
  • Raamatupidamise põhialused
  • Finantsjuhtimine
  • Maksunduse alused
  • Töökeskkond - tööohutus ja tervishoid
  • Dokumendihaldus - äritegevuse alustamiseks vajalikud dokumendid

Õppe kogumaht on 116 akadeemilist tundi, millest 96 tundi on auditoorset tööd ja 20 tundi iseseisvat tööd.

Loengu õppematerjalid on hinna sees.

Väljastatav dokument: tunnistus (õpiväljundite saavutamisel ja äriplaani kaitsmisel). Tõend väljastatakse 75% koolitusel osalemisel ilma äriplaani lõpliku koostamise ja kaitsmiseta.

Kursuslaste tagasiside 2017.a. kevade koolituselt:

"Kõik oli väga sõbralik ja mõnus, aga samas ka väga professionaalne!"

"Eriti huvitavad olid Priit Tanniku loengud. Teemad, mida on vaja alustavale ettevõtjale tegi Tannik väga hästi selgeks."

"Kursuse teemad olid kõik äriplaani loomiseks vajalikud. Osalesin Töötukassa koolituskaardi toetusel ja jäin hästi rahule. Kollektiiv oli hea ja sõbralik.

"Ettevõtluskoolitus toimus meeldivas õpikeskkonnas ja meeldivate õppejõudude juhendamisel. Väga meeldiv ja sõbralik oli meiega tegelenud koolitusjuht Piret Tegova."

"Sain kursuse toimumisest teada Töötukassa portaalist. Kõik mu ootused ja lootused said täidetud. Täidetud teadmistega! Jäin väga rahule, iga viimane kui tund oli vajalik."

Juhendaja

Priit Tannik

Priit Tannik on lõpetanud Audentese Ülikooli juhtimise alal ja Eesti Maaülikooli juhtimise ja turunduse alal. Tema töö- ja koolituskogemused on väga mitmekesised: Tartu Noorte Infokeskuse juhataja, Teater Vanemuine produtsent, AS Erahariduskeskuse turundusjuht, tegutsenud FIE-na turunduskonsultandina. Praegu on Priit Tannik Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori turunduse lektor ja Turunduskonsultatsiooni büroo OÜ Artwant juhataja. Ta on teinud erinevaid koolitusi ka Tartu Ülikoolis, Noorte Juhtimiskonverentsil, Tartu Ettevõtlusnädalal jm. Tartu Rahvaülikoolis koolitab alates 2012. aastast ja on ettevõtluskoolituse põhilektor.

Osale kursusel!