Tartu Rahvaülikooli esilehele

Jumestuskoolitus algajale individuaalõpe

Koolitus sobib inimesele, kes soovib alustada tööd jumestajana. Õppetöö koosneb teooriast ja praktilistest ülesannetest. Individuaalõpe, kus juhendaja pühendub ainult Teie õpetamisele. Koolitusel kasutatakse Jane Iredale mineraalkosmeetikat ja Make Up Studio meigivahendeid. Kõik vajaminevad vahendid on koolitusel olemas. Modellid praktiliste tööde läbiviimiseks leiab Teile juhendaja.

Vali rühm

Koolitus toimub:22.11-6.12.2017 Karramel Stuudio, Sõpruse pst 2
Maht:48 akadeemilist tundi
Hind:1700 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Koolituse maht on 48 akadeemilist tundi auditoorset ja praktilist tööd ja hind 1700€. Individuaalõpe ajad lepitakse kokku personaalselt. Kui soovite koolitusel osaleda, siis küsige lisainfot ja abi koolitusjuhilt - Kristiina Kaarlõpp kristiina@rahvaylikool.ee, 736 1573

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehelt.

Teemad

1 päev

• tööeetika, meigitarvikute, töövahendite ja toodete tundmine. Näohooldus, nahatüübid, värviteooria • erinevad kulmukujud, kulmude korrigeerimine ja värvimine.Näonaha ettevalmistusjumestamiseks ja meigipõhja tegemine jumestuskreemiga • näokujud ja kuidas nägu modelleerida. Põsepunade tekstuuride tundmine ja tehnikate kasutamine • silmakujud, silmakujude korrigeerimine ja silmameigi hajutustehnikad • kerge päevameik • praktika modellil

2 päev

• meigipõhi vahapõhise jumestuskreemiga • erinevad lainerijooned, huulekuju korrigeerimine ja huulte värvimine • horisontaalse jaotusega silmameik, vertikaalse jaotusega silmameik • praktika modellil

3 päev

• mineraalkosmeetika eripära. Kuidas teha mineraapuudritega meigipõhja, modelleerida • tugev suitsusilm • pruudi jumestus • kunstripsmete ja tutikute kasutamine • praktika modellil

4 päev

• fotomeik ja tugevam modelleerimine, mv fotomeik • lahtise välisnurgaga silmameik • kivide, litrite kasutamine jumestuses • praktika modellil

5 päev

• kerge fantaasiameik • praktika modellil

6 päev

• eksamitöö • töö modellil ja kirjalik test

Juhendaja

Helis Künnap

Helis töötab fotograafi ja jumestajana Karramel Stuudios ja viib läbi nii fotograafia kui ka jumestaja koolitusi. Huvi fotograafia vastu tekkis Helisel siis, kui ta oli õppinud jumestajaks. Helis on väga avatud ja loominguline inimene, kes armastab kunsti ja seda kõike fotole jäädvustada. Just läbi õpetamise saab ta kõike huvitavat oma õpilastega jagada. Fotograafina peab Helis väga oluliseks pulmade tähtust ja selle erilisust ning teadvustab kui tähtis roll on fotograafil. Pildistamine peab toimuma süsteemselt, mänglevalt, lõbusalt ja seejuures tuleb meeles pidada nii kunstilist osa kui ka tabada emotsioone. Helis on tegelenud fotokoolituste läbiviimisega 4 aastat. Tartu Rahvaülikoolis koolitaja alates 2014 aastast.

Foto Helis Künnap

Osale kursusel!