Tartu Rahvaülikooli esilehele

Minu arenguvajadused, meeskonnas töötamine ja mõjutamisviisid KOHAD TÄIDETUD

TASUTA koolitusel osalemine on suurepärane võimalus ja protsess enesearendamiseks, mis aitab leida uusi teid, võimalusi ning liikuda vajalike otsuste suunas, et muuta oma elu.

Koolitus toimub:20.05-15.06.2017 NB! Registreerumine on lõppenud.Ülikooli 1
Maht:48 akadeemilist tundi
Hind:0 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Tasuta koolitus on mõeldud:

• kõigile neile, kes töötavad vähe tasustatud ametikohtadel ja kel pole kõrgharidust (või on see aegunud)
  • väikelastevanematele, kel pole kõrgharidust
  • 55–64-aastastele nii töötavatele kui majanduslikult mitteaktiivsetele elanikele.

Koolitus on Sulle sobiv kui kuulud sihtgruppi ja:

• vajad oma ellu uusi plaane ja eesmärke
  • rutiin tapab ning soovid liikuda edasi
  • puudub julgus teha otsuseid või näha võimalusi
  • tunned end ebakindlalt meeskonnatöös
  • soovid arendada veenmise ja mõjutamise oskuseid.

Koolituse eesmärgiks on arendada elukestvas õppes seni vähem osalenud inimeste õpi- koostöö- ja suhtlemisoskusi. Koolitus koosneb 3 moodulist:

• oma vajaduste tundmine ja eesmärkide seadmine;
  • kuidas sulanduda meeskonda ja teha koostööd;
  • tulemuslik mõjutamine.

Juhendaja

Ene Raid

Ene Raid psühholoog - karjäärinõustaja. Olen õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat ja 2014 lõpetasin aastase suhtlemistreenerite väljaõppe. Viimase 8 aasta jooksul on minu kirg olnud koolitada isiksusliku arengu, suhtlemispsühholoogia ja tööpsühholoogia teemades, mistõttu on minu areng seotud põhiliselt samade teemadega. Väga põhjalikult on mind mõjutanud kriya jooga ja võistlustants, millega olen ise pidevalt õppija seisundis.
Usun, et suhtlemine mõjutab meid inimesena väga suurel määral ning on vaja kasvatada enda tahtejõudu, muutuda vaimselt tugevamaks, siis toimuvad positiivsed muutused meie ümber. Suhtlemises on alati võimalik millestki loobuda aga ka midagi juurde luua. Olge julged nii loobuma kui looma.

Valitud Tartumaa aasta õppijaks 2015. Loe lähemalt siin.

Koolitus toimub projekti "Õpi-, koostöö- ja suhtlemisoskuste arendamine Ida-, Lääne- ja Lõuna-Eestis" raames.

Osale kursusel!