Tark lapsevanem

Meie koolitused on mõeldud kõigile, kes tegelevad lastega - lastevanematele, lapsehoidjatele, lasteaia õpetajatele ja abiõpetajatele, huvijuhtidele jt.

KOOLIVAHEAEG Õpi selgeks 10 väga hea, lihtsa ja vajaliku sõlme tegemine

Sõlmed on kasutuses olnud inimkonna algusest alates. Läbi aegade on leiutatud tuhandeid sõlmi ja uusi sõlmi lisandub pidevalt. Eriliselt tähtis on sõlmi tunda merel ja mägedes. Siiski ka igapäevane elu saab palju lihtsamaks kui tunda mõnda sõlme. Sõlmede tundmine võib aidata päästa teise inimese aga ka enda elu.

Laps ja taskuraha

Kui lapsele on määratud taskuraha, siis vanemal on ootused, et laps kasutab raha mõistlikult. Kuidas aga õpetada lapsele rahaga ümberkäimist? Milline on mõistlik taskuraha süsteem? Koolitusel antakse nõu taskurahasüsteemi teemadel ja tutvustatakse võimalusi lapse tuleviku finantsiliseks kindlustamiseks.

Vanavanemate roll noore pere elus: projekt 60 +

Tänapäeval on vanavanemate kuvand sootuks teine kui see oli paarkümmend aastat tagasi. Koolitusel räägitakse tänapäeva vanavanemate rollist noore pere elus ja laste kasvatamisel.