Lastevanemate ja lastega töötajate koolitused

Avastusõpe- uurime ja avastame koos lapsega

Mida teha, et laps tunneks ja tajuks ümbritsevat maailma avatud ja lahtise meelega? Kuidas lapsevanemana süsteemselt uurimistegevust planeerida ja teostada?

Kuidas mõista murdeealist

Koolitus neile, kel kodus sirgumas murdeealine laps ning aktuaalseks on muutunud murdeeas esinevad muutused ning noorukite seksuaalsusega seonduvad küsimused. Koolituse eesmärk on parandada täiskasvanute seksuaalhariduslikke teadmisi toetamaks murdeealise arengut ja seksuaalelu algust.

Valiv sööja - miks minu laps ei söö

Paljud lapsevanemad on mures sellepärast, et nende lapsed ei söö. Lapsed keelduvad põhitoidukordadest, on väga valivad või ei söö lastaias /koolis üldse ning tekib mure, et kas laps saab kätte kasvamiseks kõik vajalikud toitained. Koolitusel uurime lapse toitumiskäitumise tagamaid. Miks lapsed ei söö? Kas ja kuidas mõjutab lapse iga tema toitumist? Räägime sellest, kuidas last sööma motiveerida ning milliseid motiveerimise meetodeid vältida.

Kursus: Kuidas toetada lapse õpimotivatsiooni. Teemaga seoses tekkis rohkelt küsimusi ja arutlemise kohti. Antud ajaga said kõik plaanitud teemad käsitletud kuid kindlasti oleks ruumi ka mitmele jätkukursusele antud lektoriga.

Karin