Kuidas mõista murdeealist: IV päev- Rasedus- ja selle vältimine murdeeas. Suguhaigused

Koolitus neile, kel kodus sirgumas murdeealine laps ning aktuaalseks on muutunud murdeeas esinevad muutused ning noorukite seksuaalsusega seonduvad küsimused. Koolituse eesmärk on parandada täiskasvanute seksuaalhariduslikke teadmisi toetamaks murdeealise arengut ja seksuaalelu algust.

Toimub Ainemaht Hind
4.12.2017
E, kell 18-19.45
Vaksali 7
2 ak. tundi 10 €
Registreerima

Lapsevanema jaoks võib olla üsna keeruline rääkida oma lapsega seksuaalsuse ja murdeeas esinevate muutuste teemal. Koolitusel jagavad kasulike nippe ja nõuandeid kogenud spetsialistid Seksuaaltervise Nõuandlast: arst Nele-Triin Lott, ämmaemand- noortenõustaja Marili Suits, õde-noortenõustaja Reelika Kiivit, psühholoog ja paarinõustaja Monika Vändra.

Koolitusel käsitletavad teemad:

• Rasestumisvastased meetodid.
  • Planeerimata rasedus teismeeas.
  • Sugulisel teel levivad haigused

Juhendaja

Nele-Triin Lott

Töötan arstina Seksuaaltervise Nõuandlas, mis pakub nõustamis-, testimis-ja raviteenuseid kõigile sõltumata soost, vanusest või seksuaalsest orientatsioonist. Olen üle 10 aasta töötanud arsti-noortenõustajana Tartu noorte nõustamiskeskuses ja Elva noorte nõustamiskabinetis. Lisaks sellele tegelen netinõustamisega amor.ee veebikeskkonnas. Seksuaalhariduse valdkonnas olen koolitanud õpilasi, üliõpilasi, õpetajaid, lastevanemaid ja koolitajaid. Olen Eesti Arstide Liidu (EAL) ja Eesti Seksuaaltervise Liidu liige ning kuulun ESTL juhatusse.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |