Kuidas mõista murdeealist: I päev- Murdeealise seksuaalsus ja orientatsioon

Koolitus neile, kel kodus sirgumas murdeealine laps ning aktuaalseks on muutunud murdeeas esinevad muutused ning noorukite seksuaalsusega seonduvad küsimused. Koolituse eesmärk on parandada täiskasvanute seksuaalhariduslikke teadmisi toetamaks murdeealise arengut ja seksuaalelu algust.

Toimub Ainemaht Hind
30.10.2017
E, kell 18-19.45
Vaksali 7
2 ak. tundi 10 €
Registreerima

Lapsevanema jaoks võib olla üsna keeruline rääkida oma lapsega seksuaalsuse ja murdeeas esinevate muutuste teemal. Koolitusel jagavad kasulike nippe ja nõuandeid kogenud spetsialistid Seksuaaltervise Nõuandlast: arst Nele-Triin Lott, ämmaemand- noortenõustaja Marili Suits, õde-noortenõustaja Reelika Kiivit, psühholoog ja paarinõustaja Monika Vändra.

Koolitusel käsitletavad teemad:

• Seksuaalsus ja seda mõjutavad tegurid.
  • Seksuaalne orientatsioon

Juhendajad

Reelika Kiivit

Lõpetasin Tartu Ülikooli õendusteaduse osakonna 2002. aastal. Olen töötanud 16 aastat õde-noortenõustajana. Seksuaalhariduslikke vestlusringe olen nende aastate jooksul läbi viinud nii üldharidus- kui ka kutsekoolide õpilastele. Erinevate projektide raames olen koolitajaks olnud ka õpetajatele ja noortenõustajatele. Kuulun Eesti Seksuaaltervise Liidu ja Eesti Õdede Liidu liikmete hulka. Hetkel töötan nõustajana/lektorina Seksuaaltervise Nõuandlas Tartus.

Marili Suits

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse erialal. Oman tööalast kogemust laste ja noortega alates 2006 aastast. Olen töötanud Tartu Laste Turvakodus, psühhiaatria kliinikus lasteosakonnas, koolis medõena ning noortenõustamiskeskuses ämmaemand/noortenõustajana. Andnud seksuaalhariduselikke loenguid koolinoortele ja üliõpilastele. Hetkel töötan Seksuaaltervise Nõuandlas.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |